Comentarii (77)
calea_victoriei
calea_victoriei  •  23 Aprilie 2013, 20:40
Postat de calea_victoriei pe 23 Aprilie 2013, 20:36

Am lasat 2 comentarii in legatura cu asta pe articolul cu "pricina" .. ))

Apropo cred ca batalia se va duce pe benzi si Bayernul are fundasi laterali perfecti .

djamorphis
djamorphis  •  23 Aprilie 2013, 20:40
Postat de calea_victoriei pe 23 Aprilie 2013, 20:36

Am lasat 2 comentarii in legatura cu asta pe articolul cu "pricina" .. ))

Daca le-as fi citit nu te mai intrebam. Era mai usor sa-mi spui aici pentru ca eu nu stau sa caut articolul cu "pricina"! Bayern - Real / Real - Bayern (parerea mea)

rad1cal
rad1cal  •  23 Aprilie 2013, 20:39
Postat de djamorphis pe 23 Aprilie 2013, 20:34

Poate este un copil. Te-ai gandit la asta?

Asta-i primul motiv care-mi vine in minte, insa eu cand eram copil nu faceam asa ceva. E adevarat ca nici nu era internet pe vremea aia, era mai greu sa injuri in halul asta fara sa suporti consecintele. Vad ca nu stie sa raspunda politicos si argumentat asa ca nu-mi mai bat capul. Prea multa curiozitate strica ! :)

daveroirl
daveroirl  •  23 Aprilie 2013, 20:39

nu il baga in seama sa vezi ce se taie ,el atata stie ,injuraturi !

alpha.dog
alpha.dog  •  23 Aprilie 2013, 20:38

la poyui nu te-am vazut sa te indignezi,fiind clona lui davidero stelist de-al tau...ala injura gretos!

soprer.f.c.d
soprer.f.c.d  •  23 Aprilie 2013, 20:38

asa cum actioneaza si "fratiorii" tai de pe site care jignesc suporterii si familiile unei echipe doar pt ca nu-i suporta pe @cezar, alpin, sundance etc....fii obiectiv pana la capat

daveroirl
daveroirl  •  23 Aprilie 2013, 20:37
Postat de alpha.dog pe 23 Aprilie 2013, 20:33

daca se referea la tine ii dau dreptate,sunteti unii care merita tratament scabros

boanghina fara cap si scoala ,se scrie asa "sunteti unii care MERITATI" ,ca nu suntem pe maidan in Tg OCNA ,stai jos ,2!

calea_victoriei
calea_victoriei  •  23 Aprilie 2013, 20:36
Postat de djamorphis pe 23 Aprilie 2013, 20:19

Salut, cu cine tii astazi si maine?

Am lasat 2 comentarii in legatura cu asta pe articolul cu "pricina" .. ))

djamorphis
djamorphis  •  23 Aprilie 2013, 20:34
Postat de rad1cal pe 23 Aprilie 2013, 20:32

Chiar m-a facut curios. Vad ca tot timpul dupa ce injura ca la usa cortului, rade singur. Si injura destul de des din cate am observat. Nu inteleg ce satisfactie are sa injure pe internet familiile unora pe care nici nu-i cunoaste. Nu intreb cu rautate, chiar sunt curios ce placere are el de face asa.

Poate este un copil. Te-ai gandit la asta?

alpha.dog
alpha.dog  •  23 Aprilie 2013, 20:33
Postat de daveroirl pe 23 Aprilie 2013, 20:28

pai prostia este naturala !:))

daca se referea la tine ii dau dreptate,sunteti unii care merita tratament scabros

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 8
Comentează