Alte știri din fotbal
Duțu și Musi vorbesc despre demisia lui Kopic: „Oarecum așteptat”
0
Mihai Rotaru dezvăluie: „Antrenorul mi-a trimis echipa pe WhatsApp înaintea meciului. Am rămas șocat”
0
Dorit în străinătate, Alexandru Musi a spus ce are de gând: „Ca orice jucător...”
2
Cum vrea U Cluj să atace titlul în 2027: câte transferuri mai caută vicecampioana
1
Știri din fotbal internațional
Neamțul Pavlovic, afirmație surprinzătoare: „Eu nu mai auzisem...”
0
Canada - Bosnia, meciul care deschide a doua zi de la Campionatul Mondial
0
Shakira a făcut show la deschiderea Cupei Mondiale! Reacțiile presei internaționale după momentul care a ridicat stadionul în picioare
0
Antena 1 a spulberat concurența: audiențele la deschiderea Campionatului Mondial
0
Lifestyle
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
21
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Makaveli a fost pus sub control judiciar într-un dosar de evaziune fiscală ...
Libertatea
Putin și-ar pregăti „ultima carte”: un nou atac major împotriva Ucrainei în ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Donald Trump anunță un „acord istoric” cu Iranul care va fi parafat chiar ...
Libertatea
Nu prea raspund lichelelor agramate, dar in cazul tau fac o exceptie... Asadar esti unul dintre fanii echipei din Stefan cel Mare, sau vreun baiat de militian de pe undeva din tara, nu ?! Pacat ca nu prea le ai cu exprimarea in scris, dar... ce mai conteaza ? Internet sa ai. Caci de caracter si respect pentru altii banuiesc ca nu mai poate fi vorba. Eu iti urez sa castigati Champions League !! E bine asa ?!
Bafta baieti opriti cfr-ul.Ce diferenta ENORMA intre o echipa curata si frumoasa ca u cluj si mizeria cfr si asta de cand cfr ul juca prin alte campionate ,ce frumos canta galeria lui u cluj acuma cu sportul sunt oameni civilizati corecti si iubitori de fotbal adevaratii ardeleni
De iubit, va iubiti echipa, insa pacat ca mercenarii aia se mai ocupa de blaturi.
vor fii =)))
agitatie mare! sunt in extaz !! imi trepideaza ouale! sa vine smurdu !! hahalelelor !!
asta-i titlu de articol, ma creier de aluna?
Lasa Einstein ca si asa(femei si copii) tare cred ca vor fii mai multi cu tr mures decat voi cu cfr.totusi forza dinamo diseara.
normal ca veti retrograda, eu chiar asta va urez. si evident, puttei merge si in C dupa echipa aaia./. aveti stadion, nu???
Bine bai cap de pluta(homeless) ca esti tu destept,oameni fara carte sunt in toate galeriile.ca sa nu mai spun de mexicanii din ferentari,rahova,ghencea,salaj,mihailesti,clinceni etc..fanii stelei inraiti.FORZA DINAMO diseara.
La Ploiesti, cu preturi duble (!) am avut 7.165 de spectatori platitori la meciul cu Mioveni... Cred ca si daca retrogradam (eu sper sa scapam) vom avea cel putin 5.000 la fiecare meci acasa. De ce ? E simplu: ne iubim echipa si basta ! Buni, rai, ei sunt ai nostri. Hai Petrolul !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.