Comentarii (16)
szsebi
szsebi  •  13 Martie 2010, 23:32
Postat de pe 13 Martie 2010, 22:13

Sunt stelist si egalul imi convine dar Dinamo merita victoria. Dolha a gresit la ambele goluri ale Cfr-ului ! Daca era Lobont batea Dinamo cu 4-0 ! Pacat, dar repet egalul asta ajuta Steaua si asta e bine ! Dar cfr-ul nu a jucat nimic !

oooo....4-0?????....lobont mai dadea si el 2 goluri????

•  13 Martie 2010, 23:11

talnar este cel mai prost antrenor care poate sa existe in romania pana la liga a IV. nu este normal sa nu faci o schimbare pana in min 80 cand alexe saracu inota pe teren ink de la pauza, torje nu a facut nimic, bostina obosise, andrei cristea la fel, si el nu baga nimic proaspat, pe nimeni care sa-i alerge putin in terenul lor, prima schimbare o porcarie iar a 3 si mai mare. pai cu un om in plus, dupa ce esti egalata, tu nu bagi un varf??? pai daca el a declarat ca se multumeste cu un egal

corneliu90
corneliu90  •  13 Martie 2010, 23:06
Postat de pe 13 Martie 2010, 22:12

ce interesant ca nici o javra nu este pe aici sa comenteze ceva...inainte de meci toti erau tari si mari acum toata lumea pauza...

Pai ce sa le faci ,sunt postaci doar sa atace Steaua si sa abereze inaintea unor meciuri. Putini sunt cei care posteaza la articolele despre echipa lor si multi sunt cei care posteaza impotriva altei echipe. Cu oameni ca astia (de nimic) nu ajungem nicaeri).

•  13 Martie 2010, 22:50

tampitule

•  13 Martie 2010, 22:46

bai nea corneleeee esti praf ca antrenor tu crezi ca esti BONETI sa poti sa inchizi un meci? bai boule tu de BRATU AI AUZIT ?BRATU trebuia bagat in repriza a2a tampitule

•  13 Martie 2010, 22:39

Talnar ar trebui sa mai zica : puteam sa jucam cu un om in plus pana la sfarsit, dar eu am fost fair-play si am echilibrat numeric partida introducandu-l pe Adrian Cristea ; din nefericire, dupa ce am echilibrat-o numeric, s-a echilibrat si la scor.

adialyssa
adialyssa  •  13 Martie 2010, 22:30

bai musca tete ai scos singurul varf din teren, ce cauta n'doaie sticle in teren nu inteleg joaca mingea n spate sau in lateral frcosii de asta au parte ,dar mai superi si atatia suporteri

•  13 Martie 2010, 22:26

FORZA DINAMO

sundancekid
sundancekid  •  13 Martie 2010, 22:21

Bei pustiulica unde e 3 - 0 ala de care vorbeai acum citeva ore !!! Hai papa lapticu ca se supara mami !!! Corneletu ai fata de orice dar numai de campion nu !!