samy_forever  •  02 Septembrie 2014, 13:42

In pauza de iarna o sa ajungeti la mijlocul clasamentului .

In toamna anului 1999, Dinamo avea sa-si construiasca una dintre cele mai puternice echipe din istoria clubului. Ce vremuri... ce amintiri!

samy_forever  •  02 Septembrie 2014, 13:39
Postat de ando89 pe 02 Septembrie 2014, 13:37

Nu conteaza cate puncte ai, atata timp cat nu te-a invins nimeni esti campioana morala.

Incepand cu etapa 11 incep meciurile adevarate pt 9inamu ! Atunci sa incepeti sa numarati infrangerile : ))))))))))))))

ghete.aur.furate
ghete.aur.furate  •  02 Septembrie 2014, 13:38

Ousmane N'Doye a avut golul de 2-0 în gheată în minutul 30, însă a şutat lamentabil din penalty. În repriza secundă N'Doye , a luat două galbene în trei minute: - unul pentru simulare (60) - unul pentru o palmă dată lui Bărboianu (63). Imediat după ce a părăsit terenul, senegalezul a mers la galeria adversarilor, unde a scandat împotriva Stelei. După cîteva minute, a plecat la vestiare cu un fular al ”cîinilor” la gît. BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT Sclaveții securistului comunist Anghelache! 14 mai ziua autoexcluderii din EuroPA. SECURISTUL CARE ISI BATE JOC DE POTAI

ando89
ando89  •  02 Septembrie 2014, 13:37

reddogsv
reddogsv  •  02 Septembrie 2014, 13:36
Postat de zidane92 pe 02 Septembrie 2014, 13:20

Zise asta suporterul unei echipe care a luat in ultimii 20 ani 4 titluri de campioana si alea cu valize,blaturi recunoscute si cu jumatate din jucatorii adversarelor impresariati de nevasta antrenorului! DUPA FC VASLUI-STEAUA 0-4 HUTAN SI BADEA IONUT AU RECUNOSCUT CA AU PRIMIT BANI SA TRUCHEZE MECIUL SI STEAUA SA FIE CAMPIOANA,CINE E TRAS LA RASPUNDERE PENTRU ASTA?

Stai ca recent D. Bratu a recunoscut si blatul cu Viitorul !Cine sa vada?

ghete.aur.furate  •  02 Septembrie 2014, 13:28

Sclaveții securistului comunist Anghelache! 14 mai ziua autoexcluderii din EuroPA.

spartandinamovist
spartandinamovist  •  02 Septembrie 2014, 13:26

e un articol chiar aici pe sait care explica dece este avantajata steaua dupa meciul petrolu-cfr ..titlu articolului: Derby cu Petrolul decimată! » Cum o avantajează pe Steaua evenimentele de la Petrolul - CFR Cluj

spartandinamovist  •  02 Septembrie 2014, 13:22
Postat de ticbis pe 02 Septembrie 2014, 13:06

Vad multi debili mintali pe-aici care au uitat brusc de insolventa si de faliment si viseaza la cai verzi pe pereti! Le reamintesc ca: - in campionat sunt 34 de meciuri, deci un total maxim de 102 puncte; - daca pierzi toate meciurile directe cu primele 4 contracandidate si le castigi pe toate celelalte, faci 78 de puncte si castigi campionatul; - daca termini toate meciurile la egalitate aduni 34 de puncte si termini pe locurile 12-14, fara nicio infrangere; Este irelevant cate meciuri pierdute ai, numarul de victorii este cel care-ti asigura clasarea pe locurile fruntase in clasamentul final! Halep este pe locul 2 mondial desi nu le-a batut inca pe Serena sau pe Masha!

probleme GOGULE ... Dorele lasa ca a avut grija Moti sa va readuca cu picioarele pe pamint ... la voi cint involburate apele la dinamo e calm si bine ..voi aduceti jucatori care sint refuzati la export si pe deasupra accidentati ..oricum anul asta NU o a terminati nici pe 4 daca frf ia masuri si CCA deleaga arbitrii care nu sint de casa ..dar cum sa vazut in etapa asta a 6-a va adus 3 pucte petrescu si va netezit terenul pt meciul cu petrolu ..coltescu eliminind exact ce e mai important la petrolu ,motoru echipei texeira si stilpu apararii geraldo ...aveti curaj sa jucati macar un campionat fara arbitrii,valize si epo?sa va vedem valoarea ,de 2 ani jumate altii vau adus puncte respectiv camp