Postat de level26loading pe 02 Septembrie 2014, 12:39

Ce rusine sa iti dea Surdu gol.

Ce rusine sa il platesti pe Surdu cu 300 mii euro sa joace la tine in echipa!

ticbis
ticbis  •  02 Septembrie 2014, 13:06

Vad multi debili mintali pe-aici care au uitat brusc de insolventa si de faliment si viseaza la cai verzi pe pereti! Le reamintesc ca: - in campionat sunt 34 de meciuri, deci un total maxim de 102 puncte; - daca pierzi toate meciurile directe cu primele 4 contracandidate si le castigi pe toate celelalte, faci 78 de puncte si castigi campionatul; - daca termini toate meciurile la egalitate aduni 34 de puncte si termini pe locurile 12-14, fara nicio infrangere; Este irelevant cate meciuri pierdute ai, numarul de victorii este cel care-ti asigura clasarea pe locurile fruntase in clasamentul final! Halep este pe locul 2 mondial desi nu le-a batut inca pe Serena sau pe Masha!

adrian.1984
adrian.1984  •  02 Septembrie 2014, 12:56

Cu amaratii astia nu poti sa faci o gluma domne. O gluma ma...? Ar fi in stare sa se inroleze in armata SIIL pentru a razbuna o gluma, o ironie :))))) Dar ei...este...destepti :)

marinescudf
marinescudf  •  02 Septembrie 2014, 12:49
Postat de airwave88 pe 02 Septembrie 2014, 12:44

Corect, 2006-2007 cu Mircea Rednic antrenor. Apoi a venit un egal cu Urziceni si apoi iar victorii pana la finalul turului. Echipa de atunci: Lobont - Blay, Moti, St. Radu, Pulhac - Margaritescu - Ze Kalanga, Ad. Cristea, C. Munteanu - Niculescu, Danciulescu.

Asa e. Din punct de vedere al punctelor realizate, turul cu Mircea Rednic ramane cu un punct sub turul lui Dinu, cel mentionat mai sus, atunci am avut doua egaluri (Ceahlau 2-2 si Steaua 1-1), in rest victorii. Ce ramane insa la sezonul cu Mircea Rednic, e calificarea in primavara (iarna tarzie) Europaleague, dintro grupa cu Besiktas, FC Brugge, Bayer si Tottenham. Iar asemanarea dintre cele doua sezoane e ca in ambele am fost eliminati de Benfica :)

airwave88
airwave88  •  02 Septembrie 2014, 12:44
Postat de marinescudf pe 02 Septembrie 2014, 12:37

@ autorul articolului: in sezonul 2006-2007 Dinamo a avut o multime de victorii (cred ca 13) consecutive. Primul esec a fost la CFR (CFR-Dinamo 2-1 - Surdu 2 - Radu Stefan)

Postat de adrian.1984 pe 02 Septembrie 2014, 12:09

In ciuda insolventei inca mai sunt sampanii :)))

domnule, sampania este o bautura slab alcoolizata, racoritoare si benefica la starile de crispare. recomand..))

unico_biancorossi  •  02 Septembrie 2014, 12:22
Postat de adianghelescu pe 02 Septembrie 2014, 12:17

suporterul stanei idei putine si fixe

nu folosi pluralul, au doar una si buna : steaua e numai una..) deci, la atat se reduce cultura lor microbistica, ce sa le faci..))

adianghelescu
adianghelescu  •  02 Septembrie 2014, 12:17
Postat de ghete.aur.furate pe 02 Septembrie 2014, 11:08

Ousmane N'Doye a avut golul de 2-0 în gheată în minutul 30, însă a şutat lamentabil din penalty. În repriza secundă N'Doye , a luat două galbene în trei minute: - unul pentru simulare (60) - unul pentru o palmă dată lui Bărboianu (63). Imediat după ce a părăsit terenul, senegalezul a mers la galeria adversarilor, unde a scandat împotriva Stelei. După cîteva minute, a plecat la vestiare cu un fular al ”cîinilor” la gît. BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT