Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Stapinul nostru nea gigi ne taie ratia de branzoaice si vom muri de foame
Livi Andrei/ ***? Esti din ghiveciul lui gelu sau te-ai ratacit pe aici?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hagi stie ca sub brandul Steaua e perfect pentru a-si creste jucatorii......ce sa faci la FCSB care e doar o societate comerciala la dispozitia unui agramat ingamfat??
Bai, mie mi se pare ca deocamdata slujitorii lui gelu eftimie au ramas fara ratii. In ultimele 48 de ore au prestat jalnic, doar cateva postari, in timp ce eu postez la foc automat
Scuze, am inteles gresit. Atat Steaua cat si Dinamo se pot descurca singure sau cu parteneriate "public-privat", as pune aici si Craiova & Timisoara datorita maselor mari de suporteri. FCSB-istii nu ar mai trebui bagati in seama. Clar ca este pe placul lor "managementul" de tipul Becali, Borcea, Mititelu..etc. "Management" care reprezinta defapt capusarea unui club de fotbal. Este greu pentru ei sa inteleaga ca se poate si altfel, ca se poate sanatos, chiar daca "te faci de rusine" si o echipa de talia Stelei va renaste din liga a 5-a. Nu-i problema, mergem si acolo pentru Steaua, vom canta pe campuri in deplasare, probabil vom mirosi si gratare. Pe acolo au fost si alte echipe din Europa si nu s-au rusinat suporterii sa se duca in ultima liga. Defapt ei au inceput toata nebunia asta ca se platesc 300.000 de euro din bani "publici", pentru ca le este frica de acest proiect. Le este frica ca peste 3-5 ani vor trebui sa recunoasca ca FCSB-ul nu a fost niciodata Steaua. Le este frica ca acum vom demonstra noi, stelistii adevarati versurile : "ORICE AR FI, TE VOI URMA, ORIUNDE AR FI LOCUL UNDE TU VEI JUCA ". Sa speram ca in 2020 vom avea iar Derby-ul Steaua - Dinamo, Dinamo Steaua, poate si mai devreme, daca ne nimerim prin cupa Romaniei.
Eu am răspuns indirect unui suporter FCSB care se întreba de unde va avea CSA bani pentru fotbal. Și am încercat să-i argumentez că există metode simple de finanțare de altundeva decât din bugetul MAPN. Inventate demult și legale. Exagerările consideră că se datorează optimismului de vară:)
normal! dar amestecam mere cu pere! episcopul indiferent de unde e....e prelat bisericesc,inalta fata bisericeasca iar becali e un infractor marunt,care chiar daca ar fi fost preot,ptr toate cele facute ar fi fost caterisit
Extraordinar, ce capcane incredibile pun astia de la gsp! Ma simt complet demascat, nu stiu daca mai pot dormi
Toate conturile de mai jos sunt ale *** iosif.vs! Acest individ jigneste pe toata lumea care este impotriva becaliotului...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Furtună într-un pahar cu apă, echipele departamentale nu au acces în ligile I şi II !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.