Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal, bucurie așteptată 22 de ani » Cum au petrecut fotbaliștii + Mii de fani în fața stadionului
0
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Ministrul Apărării, Radu Miruță, dezvăluie ce risc e ca o dronă străină să ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Vezi că are Gigel nevoie de oameni la muls !
Avantaj dinam0, scapa de retrogradare !
***.....Cine il crede pe acest.....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Actualul coronavirus este al cincilea la nivel mondial numai din 2003 incoace, de la SARS (care a fost tot coronavirus).
Da, numa' FîCîDî1948SîA-iștii ca tine au dreptul să scoată așa panglici pe nas. Mai lipsea să menționezi că FC D 1948 SA își păstrează locul în prima ligă... :-D
Păi CFR Cluj e actuala campioana și actualul loc 1. Clujenii sunt perfect îndreptățiți să se considere campioni. FîCîSîBî-istii ca tine nu au niciun drept.
cred ca nea mitica e optimist cand crede ca varful pandemiei va fi peste vreo zece zile. Mai multi experti din vest cred ca varful va fi pe la inceputul lunii mai si se va domoli ceva prin junie-julie. Ei motiveaza asta prin faptul ca omenirea nu a mai fost contaminata de coronavirusi inaintea pandemiei si prin urmare nu avem imunitate. Deci f.multi trebuie sa se imbolnaveasca mai intai si sa devina imuni intr-o oarecare masura, pt ca epidemia sa se opreasca. Sa speram ca aia din vest gresesc si mitica e oracol!
Pare plauzibil, dar nu avem decat sa asteptam.
Corect. Anul asta ne uitam la telenovele...
Bai stripere.......că esti fcsbist si #gigist, este evident!!! Pe langa ghinionul asta care te-a napastuit, mai vrei sa arati tuturor ce IQ mic, mic, mic, ai mostenit tu!!!! fîcîsîbî nu este STEAUA!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.