Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
Un caracter deosebit acest Plesan, cand era la Craiova spunea ca n-ar pleca niciodata de la Craiova, a ajuns la Dinamo si a spus ca in sfarsit va juca la echipa la care a visat toata viata sa joace, la Timisoara jura cradinta Timisoarei, iar Steaua era pana de curand iubirea lui de-o viata. O *** veritabila. Alaturi de olteni, il injura si banatenii si bucurestenii. A ajuns in sfarsit unde si-a dorit !
ce fatza de taran obosit are drogatu de neaga:))))
Oierule esti cel mai prost om de pe planeta. Tu vinzi valorile putine care mai au ramas la steaua pe preturi de nimic si in niste conditii vai mama lor.Plesan era mai bun ca Ov.Petre.Nu eram de acord cu ceea ce facea galeria la fiecare meci dar acum mi-am schimbat parerea.Meriti toate injuraturile alea.
Udrea, vad ca tu esti noul copil minune al gsp-ului ...:)) de prin ce coclauri te-au transferat astia? Sau ai venit liber de contract? ...:)) Si cum se face ca nu puteti scrie articolele astea decat in pachete de 2? Care e procedura: tu esti cel activ care vine cu ipotezele si celalalt mai pasiv iti da drumul la laptop si iti indica butoanele de pe tastatura? ...:))
l-ati blestemat sa ajunga ca voi, sa frece menta in liga doi ...:))
asa ii trebuie p_rostului de plesan ......:):)) blestemele noastre....
oieru nu stie ca mai e unul rau de gura la echipa, a.k.a becali :) ca altfel ar renunta singur...eu cred ca e doar nebun si nu isi ia pastilele la timp...
urmeaza Emegara !!! la fel ca Plesan, numai ca n-a fost "rau de gura" pana acum...
sa ramana si sa plece Lovin.......e fotbalist Mihaita.....dar prostul de cioban isi face singura rau la echipa. Bergodi ar face bine sa-l tina pe Plesan!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.