Alte știri din fotbal
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
1
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
0
FCSB a învins-o pe Al Jazira, echipa lui Cosmin Olăroiu » Octavian Popescu a marcat unicul gol al meciului
2
Noutate la FC Argeș » Dani Coman anunță: „S-au schimbat lucrurile față de anul trecut” + Vești despre transferuri
0
Știri din fotbal internațional
ML Vitebsk - Craiova, debutul campioanei în preliminariile Champions League » Două goluri în patru minute: se marchează și din penalty
9
Radu Drăgușin și-a luat rămas-bun de la Tottenham: „Fotbalul nu înseamnă doar momentele pe care le sărbătorești”
0
Conrado, prezentat la noua echipă: „Mult succes!”
0
Alertă la naționala Norvegiei! Focar de boală înainte de cel mai mare meci din istorie
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
5
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
9
Amendă record de 1.000.000 de lei primită de Asociaţia fondată de Viorel ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
Steaua e în Liga a 4-a, cocalarule. Porcăria voastră se numește Fotbal Club FCSB (se citește FîCîSîBî pt că nu e abreviere).
ce pretentii sa ai de la unu care zice ca face culturism intr-o garsoniera , flotari si genoflexiuni , exercitii a la MM Stoica la facultate !!!
De cand are ciobanul echipa steaua, pacalici patentat!
vezi-ti bah de culturismul tau in garsoniera , iar o cauti cu mine ??
Peste o luna se platesc toate datoriile
400.000 de lei inseamna mai putin de 100.000 de euro. Asa ca idee....mai ales ca ati repetat obsesiv cifra asta, care iata, dezinformeaza de o maniera nerusinata
Mda...si dupa inca un an de cheta, se vor plati si salariile pe decembrie. Asa vedeti voi viitorul maret al lui dinamo...??
acum o sa apara haterii cu mesaje de genul : cei din PCH au furat banii iar cei din club ii ascund să nu ştie lumea.... Pentru restul : Doar Dinamo Bucureşti - fapte nu vorbe !
***adevaratul Dinamo e in liga 4,voi sunteti doar niste purtatori ilegali de embleme...platiti in saorme
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce seamana cu Homer Simpson nea asta...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.