Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
Alt sarpe din fotbalul romanesc! Fost colaborator de nadejde al securitatii ( se spune ca ii dadea in gat la "secu " pe jucatorii care aduceau blugi si cafea de afara inainte de `89) s-a cocotat in fruntea bucatelor si ar face orice,dar absolut orice ,ca sa ramana acolo! Nea Mitica cumpara-i lui Borcica spitalul 9 si mutati-va acolo amandoi. Si ia-l si pe Nasul! Nu de alta dar sti cum se zice" cine se aseamana se aduna!". In rest iti doresc sanatate tie si celor dragi ti
MITICA iese la ...PENSIE. MITICA DUMITRU DRAGOMIR,vrea sa iasa la ..pensie de CRACIUN,si vrea sa predea stafeta,postul,lui MARIUS STAN,OTELUL GALATI,si actualul VICE-PRESEDINTE FRF.
MITICA preda STAFETA....lui MARIUS STAN,OTELUL GALATI.....MITICA DUMITRU DRAGOMIR,presedintele LPF,se pregateste sa PREDEA stafeta,locul,fotoliul,prostul de presedinte LPF, actualului VICE-PRESEDINTE FRF,MARIUS STAN,actual PRESEDINTE ,OTELUL GALATI,LIDERUL,LOCUL I,in CAMPIONATUL,LIGA 1.MITICA vrea sa iasa la PENSIE ,innainte de TERMEN,pe caz,de necaz,de o boala,mai...speciala.MITICA,a declarat,ca e prea putred de BOGAT,pe spinarea FOTBALISTILOR din ROMANIA UE DACIA,si NU mai are MOTIVATIA muncii
Tot circul in fotbal este datorita acestui securist,pentru ca dupa el se iau toti creditorii si el la toti le da sfaturi. O faza tare cu Dragomir,era la masa cu Bucsaru,Dan Petrescu si Victor Becali.Bucsaru l-a intrebat pe Petrescu cu cine va juca urmatorul meci iar Petrescu i-a raspuns ca nu trebuie sa il intereseze pe patron cine va intra pe teren.Mitica Dragomir a spus ca daca era in locul lui Bucsaru il dadea afara pe Petrescu. Asta e Dragomir si de aia Becali sau iancu se comporta cum
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.