Comentarii (49)
ortega
ortega  •  07 Ianuarie 2017, 02:45

Ăsta se crede în evul mediu pe feuda lui ... Stăpânul ... Prostul nu știe că patronul nu e stăpân de sclavi ... Nici măcar nu-i moșia lui , că-i a nepotului ăla cu alt nume ridicol ...Geambazi sau așa ceva ... Băi frate , toți albanezii au nume de tor râsul ... Și sunt toți proști grămadă ... *** , ce-i al lor - e al lor ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

10206056252507072
Gherhard Robert  •  07 Ianuarie 2017, 00:49

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

timm
timm  •  07 Ianuarie 2017, 00:19
Postat de Calin Francu pe 06 Ianuarie 2017, 23:18

Lasati bai vrajeala un lucru e cert Becali investeste in jucatori si doreste performanta a fost tot timpul cel mai tare. Pentru gunoaiele din armata si sustinatorii lor le arata ce inseamna sa-ti pese de Steaua si sa bagi bani sa faci echipa sa faci fericiti suporteri. Faci echipa ai performante ai suporteri. Sa vad eu din liga a 5a citi suporteri o sa aiba talpan cu echipa ministeriala comunista nou infintata. Nicaieri in tarile foste comuniste armata nu se implica sa distruga echipa profesionista emanata din vechea sectie de fotbal amatoare apartinatoare clubului sportiv al armatei. E o intoarcere in timp fatala Stelei. Numai prostii nu vad ce dezastru va fi prin desfintarea echipei Steaua detinuta de Becali. Sint citiva care au ce au cu Becali dar nu vad ce dezastru va fi daca echipa Steaua detinuta de acesta dispare.praful se alege.

La ASU Poli la meci de divizia a 4-a au fost 20.000 de spectatori. In deplasare mergeau 2-4.000. Mi-e greu sa cred ca Steaua nu are macar atatia suporteri. http://specialarad.ro/fenomen-la-timisoara-20-000-de-spectatori-la-un-meci-din-liga-a-4-a/

timm
timm  •  07 Ianuarie 2017, 00:07
Postat de Calin Francu pe 06 Ianuarie 2017, 23:20

Dar cit a bagat nu te intrebi

Asa ca nu e de mirare ca are un prejudiciu de 37 de milioane.

10206056252507072
Gherhard Robert  •  06 Ianuarie 2017, 23:46

***..daca ieri ati dat doar .10 articole cu el acum w zile 11 acum 3 zile 11 azi a ti batut recordul...sunt vre o 20...nici un sportiv din lumea asta nu este atat de mediatizat intr un singur ziar ***..sa va fie rusine ca promovati jigodismul prostia si puscariasii...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bamse1901
bamse1901  •  06 Ianuarie 2017, 23:29

Bai oare cine te crezi? ***?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1763887750508605
Calin Francu  •  06 Ianuarie 2017, 23:20
Postat de timm pe 06 Ianuarie 2017, 22:26

De ce să clonezi brandul Steaua? Gigi Becali a încasat, în zece ani, peste 80 de milioane de euro doar din drepturile TV şi participarea la competiţiile UEFA.

Dar cit a bagat nu te intrebi

1763887750508605
Calin Francu  •  06 Ianuarie 2017, 23:18

Lasati bai vrajeala un lucru e cert Becali investeste in jucatori si doreste performanta a fost tot timpul cel mai tare. Pentru gunoaiele din armata si sustinatorii lor le arata ce inseamna sa-ti pese de Steaua si sa bagi bani sa faci echipa sa faci fericiti suporteri. Faci echipa ai performante ai suporteri. Sa vad eu din liga a 5a citi suporteri o sa aiba talpan cu echipa ministeriala comunista nou infintata. Nicaieri in tarile foste comuniste armata nu se implica sa distruga echipa profesionista emanata din vechea sectie de fotbal amatoare apartinatoare clubului sportiv al armatei. E o intoarcere in timp fatala Stelei. Numai prostii nu vad ce dezastru va fi prin desfintarea echipei Steaua detinuta de Becali. Sint citiva care au ce au cu Becali dar nu vad ce dezastru va fi daca echipa Steaua detinuta de acesta dispare.praful se alege.

bigdeal
bigdeal  •  06 Ianuarie 2017, 22:39
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 21:57

Recunosc, de asta ma fac vinovat! Dacă ii pui pe supuși sa se jure pe familie ca nu postează de pe conturi multiple fug toți, inclusiv supusul AngelDevil care posta la ora 2 in noaptea de Revelion! :-)))))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

timm
timm  •  06 Ianuarie 2017, 22:26

De ce să clonezi brandul Steaua? Gigi Becali a încasat, în zece ani, peste 80 de milioane de euro doar din drepturile TV şi participarea la competiţiile UEFA.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează