Alte știri din fotbal
Al patrulea transfer al verii la Csikszereda: „O nouă întărire!”
0
Denis Drăguș, sfat de transfer chiar de la tatăl lui: „Gigi Becali îl iubește”
3
A ajuns în cantonament și a semnat cu Universitatea Craiova
2
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
1
Știri din fotbal internațional
Messi și Cristiano Ronaldo împart și un record perfect » Ceasul golgheterilor s-a oprit exact la același moment!
0
În căutarea unei noi echipe, fostul internațional român se relaxează cu logodnica în insula Capri: „Undeva între mare și visele mele”
0
Moment controversat înainte de Anglia - Ghana » A refuzat să dea mâna cu adversarul acuzat de viol
0
Portarul Angliei surprinde după remiza „albă” cu Ghana de la CM 2026: „Important e că n-am pierdut”
0
Lifestyle
În căutarea unei noi echipe, fostul internațional român se relaxează cu logodnica în insula Capri: „Undeva între mare și visele mele”
0
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Primul lider liberal care anunță că a fost exclus din PNL în urma unei ...
Libertatea
Stadiul la zi al marilor șantiere de cale ferată finanțate prin PNRR. Unele ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Șoferii ar putea scăpa de amendă dacă uită actele acasă: Proiectul a fost ...
Libertatea
Apropo de oameni culti. In poza este unul.Si *scriitor* pe deasupra. Un *** ca asta monopolizeaza o gazeta intreaga.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai fost plecat vreodata din *scumpa * ta literara tara de origine? *Da* curiozitate. *Face* bine plecarile .Te mai *descuie* la creiere. Alea ce *este* in capsoarele minunate. Acordurile ce *este* intre subiect si predicat sunt caracteristice pe la voi.Regionalismele sunt deseori interesante. Si acceptate.
Vezi daca esti proasta si nu cunosti limba romana? Regionalismele fac parte din limba romana. io este un regionalism din Ardeal.
FCSB = FACEM CE SPUNE BECALI!
Pentru proştii de la jesepe, acum: în primul rînd, steaua e pe cer, nu e a ciobenului - al lui e numai fecesebeul; în al doilea rînd, "marele conducător" e înaintea tuturor al vostru, căci voi îi sunteți cei mai slugarnici supuşi; iar, în al treilea rînd, ia *** *** ***, cu tot. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru apolzancca: vorbeşti de prostia altuia ca de funia din casa spînzuratului, căci te-ai băgat ca musca în... gramatică. În primul rînd, "io" e pronume (şi nu prenume); în al doilea rînd, acest cuvînt există în limba română de peste 700 de ani; e de ajuns să deschizi DEX-ul, de exemplu, şi vei vedea că "io" înseamnă "eu" atît ca formă populară actuală (regionalism), cît şi învechită, dar consemnată constant în dicționare (arhaism). Şi tocmai tu te-ai găsit să faci proşti pe alții...
Eu credeam că ai tastat greșit,dar m-am înșelat...tu nu ești numai prost dar ești și consecvent în prostie...prenumele „io”nu există în limba română...
Problemele juridice te depasesc. Se judeca rejudiciul produs de echipa infractorului Becali. A fost evaluat la 37 de milioane.
Asta cu prejudiciu e vrajeala. Spunemi tu ce patron a mai investit intr-o baza care nu e a lui ca Becali, Tribuna Oficiala,parcari,tabela de marcaj,nocturna,baza de antrenament, plus altele, acum ei cer prejudiciu dar cind echipa juca in Ghencea si Becali facea aceste lucruri de ce nu au iesit sa spuna ca aduce prejudiciu clubului sportiv. Pentru ca le convenea, acum stiind ca stadionul va fi modernizat ce si-au spus da-l dracului cu nocturna lui cu tot ca oricum statul va reface stadionul din bani publici ce mai conteaza. Asa de prosti sinteti cum dracu sa infintezi o echipa pe bani publuci si sa poti face performanta mai ales ca ai stabilit citeva conditii de sponsorizare prin care tu nu ai nici o sansa de a gasi un investitor fraier sa le accepte si aici ma refer la taxa de 3mil.euro anul data clubului sportiv.
Tu comparo Timisoara cu Steaua. Pai Steaua lua campionatul si mergea in cupele europene si daca juca prost nu mai venea lumea la stadion in special cei din Bucuresti. Suporterul stelist e pretentios vrea performanta vrea calitate cum sa faci comparatie cu alte echipe. De aceea spun ca dezamagirea va fi mare cind Steaua lui Becali va disparea si va ramine clona asta de la armata. Suporteri ii menti si ii faci doar prin performanta nu jucind in judet. Bine nu vor disparea toti dar nu va mai fi cea fost. Cei din provincie majoritatea vor migra la alte echipe sau se vor lasa pentru ca e greu sa astepti 9poate 10ani sa ajungi la nivelul actualei echipe.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.