Comentarii (49)
id_valentin
id_valentin  •  06 Ianuarie 2017, 21:52

***...in fiecare zi zeci de articole cu *** si *** de becali...o sa ajungeti si voi ca el in curand, pt ca e un proverb:"cine se aseamana se aduna"...***...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

mihai231
mihai231  •  06 Ianuarie 2017, 21:45
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 21:41

Ești in eroare complet, numele Becali e rusinos din cauza clanului respectiv, io ma refeream la francez ... Dar deh, supusul tot supus, a si sărit sa își apere stăpânul :-)))

nu vezi catalynn ca sunt agramati....le explici teoria:))))))

948956548471669
Andronache Georgian  •  06 Ianuarie 2017, 20:47

Gresit!La Steaua sunt 2 mari conducatori,Talpan si Boroi....la fcsb e unu caruia ii merge mintea,dar n-o lasa el...:-)

1576164249379310
Florin Bălănescu  •  07 Ianuarie 2017, 10:34

Pentru apolzancca: vorbeşti de prostia altuia ca de funia din casa spînzuratului, căci te-ai băgat ca musca în... gramatică. În primul rînd, "io" e pronume (şi nu prenume); în al doilea rînd, acest cuvînt există în limba română de peste 700 de ani; e de ajuns să deschizi DEX-ul, de exemplu, şi vei vedea că "io" înseamnă "eu" atît ca formă populară actuală (regionalism), cît şi învechită, dar consemnată constant în dicționare (arhaism). Şi tocmai tu te-ai găsit să faci proşti pe alții...

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 21:41
Postat de ang3ldev1l pe 06 Ianuarie 2017, 21:36

imi amintesc ca ai mai postat de pe alte clone insinuand acelasi lucru, ca are becali un nume rusinos, marturisesc ca atunci am auzit pentru prima data despre asa ceva si acum a doua oara, esti singurul pe gsp care a insinuat vreodata treaba asta pana acum dinamovistule

Ești in eroare complet, numele Becali e rusinos din cauza clanului respectiv, io ma refeream la francez ... Dar deh, supusul tot supus, a si sărit sa își apere stăpânul :-)))

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 20:21
Postat de fangigi pe 06 Ianuarie 2017, 20:17

A mai fost acum 27 de ani un mare conducator, la fel de incult si de arogant, ***!

Si p'asta la fel :-))) Traisca Armata! :-))))) inca se mai zvârcolește putin in chinuri, ca si SUPUȘII săi :-))))

conasu_boeru
conasu_boeru  •  06 Ianuarie 2017, 20:16

MASCĂRICI = fcsport becali !

nebraska
nebraska  •  06 Ianuarie 2017, 20:12

profunde cugetari ale imparatului luminii randoomiene.

haideusicfr
haideusicfr  •  07 Ianuarie 2017, 11:40

Apropo de oameni culti. In poza este unul.Si *scriitor* pe deasupra. Un *** ca asta monopolizeaza o gazeta intreaga.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

haideusicfr
haideusicfr  •  07 Ianuarie 2017, 11:32
Postat de apolzancca pe 07 Ianuarie 2017, 10:13

Eu credeam că ai tastat greșit,dar m-am înșelat...tu nu ești numai prost dar ești și consecvent în prostie...prenumele „io”nu există în limba română...

Ai fost plecat vreodata din *scumpa * ta literara tara de origine? *Da* curiozitate. *Face* bine plecarile .Te mai *descuie* la creiere. Alea ce *este* in capsoarele minunate. Acordurile ce *este* intre subiect si predicat sunt caracteristice pe la voi.Regionalismele sunt deseori interesante. Si acceptate.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • •••
  • 5
Comentează