Comentarii (49)
godot
godot  •  06 Ianuarie 2017, 20:33

„la Steaua exista doar un mare conducător Becali, restul sunt supuși” - asta e de antologie.

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 20:31
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 20:24

***

Io merg mai deoparte chiar, nu doar ca nu postez de pe mai multe conturi, insa asta e SINGURUL pe care il am inca din 2003-2004 cand au inventat idunic si nu l-am facut pt GSP ci pt a putea accesa la vremea aia meciurile transmise online de Antena 1 cand nu eram acasa. Era vremea cand Gabi Safta le comenta in direct pe net, o nebunie! Dar desigur, nici ala nu mai e stelist azi :-)))) azi steliștii adevărați au rămas Randoom, Khal, Crimson, AngelDevil, Big Deal, Bakunin, Milne, 7 mai, Jalbert, Florarul ... :-)))

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 20:24
Postat de iosif_vs pe 06 Ianuarie 2017, 20:17

Ai iesit din vizuina, *** moflea? Stii vorba zilei: ***'*** ***!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 20:21
Postat de fangigi pe 06 Ianuarie 2017, 20:17

A mai fost acum 27 de ani un mare conducator, la fel de incult si de arogant, ***!

Si p'asta la fel :-))) Traisca Armata! :-))))) inca se mai zvârcolește putin in chinuri, ca si SUPUȘII săi :-))))

iosif_vs
iosif_vs  •  06 Ianuarie 2017, 20:17
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 20:16

Ultimul paragraf explica si existența postacilor becaliști: sunt niste supuși, nu exista bosumflare ci optimism justificat :-), fac ce le spune marele conducator! :-)))Contractele jucătorilor ce cunosc cat de cat, știe cineva la cat se ridica (sau coboară) contractul unui postac?!

Ai iesit din vizuina, *** moflea? Stii vorba zilei: ***'*** ***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

fangigi
fangigi  •  06 Ianuarie 2017, 20:17

A mai fost acum 27 de ani un mare conducator, la fel de incult si de arogant, ***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 20:16

Ultimul paragraf explica si existența postacilor becaliști: sunt niste supuși, nu exista bosumflare ci optimism justificat :-), fac ce le spune marele conducator! :-)))Contractele jucătorilor ce cunosc cat de cat, știe cineva la cat se ridica (sau coboară) contractul unui postac?!

conasu_boeru
conasu_boeru  •  06 Ianuarie 2017, 20:16

MASCĂRICI = fcsport becali !

nebraska
nebraska  •  06 Ianuarie 2017, 20:12

profunde cugetari ale imparatului luminii randoomiene.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează