Comentarii (49)
utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 20:55

Esti in eroare, nu la Steaua l-ai vândut bre, ci SUPUS la Becali .... Chiar ca l-au ajuns blestemele pe bietul om, nu era suficient ca are un nume asemanator unei boli "rușinoase" :-)))

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 20:52
Postat de Andronache Georgian pe 06 Ianuarie 2017, 20:47

Gresit!La Steaua sunt 2 mari conducatori,Talpan si Boroi....la fcsb e unu caruia ii merge mintea,dar n-o lasa el...:-)

Boroi parca nu mai e la Steaua, s-a dus ca Comitetul Olimpic din cate imi amintesc ... Greșesc cumva?!

948956548471669
Andronache Georgian  •  06 Ianuarie 2017, 20:47

Gresit!La Steaua sunt 2 mari conducatori,Talpan si Boroi....la fcsb e unu caruia ii merge mintea,dar n-o lasa el...:-)

becalidinamovit
becalidinamovit  •  06 Ianuarie 2017, 20:42

La Steaua nu există bosumflare, la Steaua exista doar un mare conducător Becali, restul sunt supuși. Semnează un contract și trebuie să facă ce spun eu, iar in contract nu scrie «titular»", a spus Becali la TV Digi Sport. bravo ..ti-ai gasit locul unde o sa fii respectat

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 20:40
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 20:38

Deci, te bagi sau nu?! Ideea nu ii aparține lui timm, a venit de la un jijist (cred ca era Westerfield) si atat io cat si el am fost de acord. Tu?

Uite, GSP nu încurajează astfel de jurăminte. Oare de ce le-o fi frica?! :-))))

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 20:38
Postat de iosif_vs pe 06 Ianuarie 2017, 20:35

asa zicea si timm, de juramant :))) Bai mofleo, te afunzi tot mai adanc :))) Mai bine curata asinii de zapada, sa nu moara de frig. Revino mai incolo, cu povestiri din Seattle

Deci, te bagi sau nu?! Ideea nu ii aparține lui timm, a venit de la un jijist (cred ca era Westerfield) si atat io cat si el am fost de acord. Tu?

iosif_vs
iosif_vs  •  06 Ianuarie 2017, 20:35
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 20:34

***

asa zicea si timm, de juramant :))) Bai mofleo, te afunzi tot mai adanc :))) Mai bine curata asinii de zapada, sa nu moara de frig. Revino mai incolo, cu povestiri din Seattle

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 20:35
Postat de iosif_vs pe 06 Ianuarie 2017, 20:33

magheru moflea, nu mai pacalesti pe nimeni :))

Deci te bagi?! Io si timm am facut legământul cu pricina. Sa te auzim!

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 20:34
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 20:31

Io merg mai deoparte chiar, nu doar ca nu postez de pe mai multe conturi, insa asta e SINGURUL pe care il am inca din 2003-2004 cand au inventat idunic si nu l-am facut pt GSP ci pt a putea accesa la vremea aia meciurile transmise online de Antena 1 cand nu eram acasa. Era vremea cand Gabi Safta le comenta in direct pe net, o nebunie! Dar desigur, nici ala nu mai e stelist azi :-)))) azi steliștii adevărați au rămas Randoom, Khal, Crimson, AngelDevil, Big Deal, Bakunin, Milne, 7 mai, Jalbert, Florarul ... :-)))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

iosif_vs
iosif_vs  •  06 Ianuarie 2017, 20:33
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 20:31

Io merg mai deoparte chiar, nu doar ca nu postez de pe mai multe conturi, insa asta e SINGURUL pe care il am inca din 2003-2004 cand au inventat idunic si nu l-am facut pt GSP ci pt a putea accesa la vremea aia meciurile transmise online de Antena 1 cand nu eram acasa. Era vremea cand Gabi Safta le comenta in direct pe net, o nebunie! Dar desigur, nici ala nu mai e stelist azi :-)))) azi steliștii adevărați au rămas Randoom, Khal, Crimson, AngelDevil, Big Deal, Bakunin, Milne, 7 mai, Jalbert, Florarul ... :-)))

magheru moflea, nu mai pacalesti pe nimeni :))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează