Alte știri din fotbal
Audi pentru staff, Volkswagen pentru jucători! » Dinamoviștii și-au luat azi în primire noile mașini
0
Veste nesperată la Universitatea Craiova » Când revine pe teren Pavlo Isenko
0
Takayuki Seto, prezentare lângă ARO: „Noul motor de la mijlocul terenului”
0
Doar doi jucători din lotul Corvinului erau născuți la ultimul meci al Hunedoarei în prima ligă
0
Știri din fotbal internațional
Antrenorul din Superligă care a anticipat corect marea dezamăgire a Mondialului mai face un pronostic: „Aceasta e finala!”
2
Minutele magice apropiate pauzelor de hidratare » Cum variază media golurilor marcate la Cupa Mondială 2026!
0
Radu Banciu, monolog controversat: „Ai voie să pui 11 negri în echipa Franței, dar ei nu sunt francezi și nu vor fi niciodată”
14
Top 5 controverse ale Campionatului Mondial
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
2
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
@robert
Da pustiule, articolul sugereaza o posibila asociere nesanatoasa a lui Gigi cu personaje dubioase... oricum, eu nu despre asta comentam, deci sa te intreb si eu: tu ai cu ce procesa informatiile pe care ti le furnizeaza ochii???
Tot ce ține de Fotbal Club FCSB e dubios, dacă nu *** direct.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nici nu conteaza continutul articolului,suparator este ca pe prima pagina sunt decat doua articole din trei cu nea Gigi,prea putin fata de ceea ce merita domnia sa.Sper ca Tepelin,a carui noua viziune manageriala a impresionat de la bunul inceput,sa corecteze imediat aceasta deficienta!
,,sa ii ia apararea lui Gigi,, tu oare gandesti inainte a posta ?
Inevitabil, se vor gasi cativa sa ii ia apararea lui Gigi, poate justificat, nu am de unde sa stiu care e adevarul. Le propun doar sloganul "Je suis Hedbo":)))), mi se pare foarte adecvat
Nici ca nu se putea altfel decit sa faca jiji afaceri cu niste infractori
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.