Alte știri din fotbal
Echipa care a făcut ofertă pentru Darius Olaru
0
Dinamo, amendată de FRF la două săptămâni de la încheierea sezonului
0
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
11
Știri din fotbal internațional
Nathaniel Brown, ca și făcut! Bayern și Eintracht s-au înțeles
0
Cristiano Ronaldo, schimbat la pauză în amicalul cu Nigeria » Roberto Martinez: „Avem un plan cu el”
0
Anglia, victorie la scor înainte de Mondial » Meciul a fost întârziat din cauza furtunii
2
Thomas Tuchel, pus la zid de John Terry și Rafael Van der Vaart, după Anglia - Costa Rica
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Alexia, eleva din Cluj care voia să studieze la Viena, iar pentru asta a ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
"sunt curios ce yq are o oa ie?" Superior IQ-ului tau...
voi chiar atit pus bothu k il da nici nu va pleca de la dinamo o sa vedeti
@steaua1986forever: voi ati luat toate buruienile lumii plus: Plesan, Semedo, Emeghara de Nord si marele Adrian Ionescu :))
asta in cazul in care "eu" se prinde ca a devenit "el"(orice stelist stie pronumele personal,pers a 3a singular,forma accentuata). asa cum stiu si ca "oi" poate fi substantiv comun dar poate fi folosit si ca forma populara a lui "voi".ex:oi omori eu toti ******.poate sa fie si onomatopee sau interjectie populara******.noroc cu stelistii ca au numai suporteri din elita(gen t
sunt curios ce yq are o oa ie ?
sa plece odata, pe el il intereseaza doar sa incaseze bani de la dinamo nu pune suflet pentru echipa, daca eram in actionari il dadeam de mult!!!!
Sper sa ramaneti cu el pe cap. Sa nu ajunga la noi, avem destule balerine pe acolo, nu ne mai trebuie si expiratul vostru. Noi va dam expiratii nostrii (Bostina, etc...) dar noi de la voi nu luam jucatorii de mana a 2-a (adica toata echipa voastra).
Fac pariu ca nici un suporter dinamovist nu stie ce inseamna "indolent",nu cred ca sunt atat de cititzi sa foloseasca asemenea cuvinte! Ei stiu doar "pune osu la baiate","huo","********...s.a.m.d
Pleaca ordinarule la stana de lanaga cimitir, ne-am saturat de betiile voastre, si la fel Strambule, pleaca pleava urgent de la Dinamo, mai vrei si bani dupa ce ne-ai imbolnavit.
e un jucator care nu puneosul la bataie.Foarte lent si nu face mereu faza defensiva.Astfel de jucatori nu au ce cauta la DINAMO.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.