Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Anglia, victorie la scor înainte de Mondial » Meciul a fost întârziat din cauza furtunii
0
Thomas Tuchel, pus la zid de două legende: „A făcut trei-patru alegeri greșite”
0
Neobișnuit! Președintele Trump nu-și va încuraja naționala la debutul cu Paraguay
0
Laurențiu Reghecampf a semnat, după ce a câștigat două titluri în același sezon
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
RATOX......asa au pariat alti pampasi ca tine ca cfr iese cel mai bine la tragerea pt cupa...si a iesit...in deplasare cu Craiova. Sa dea D-zeu sa castigi pariul,ca toti spun ca are cel mai bun lot...deci ar fi ceva normal...
Cu Balaj la centru CFR a facut egal la Alba Iulia. Tu esti doar un prost care nu se uita la fotbal ci la arbitraj, cauti orice gresala si urlii ca, unele echipe sunt avantajate. Pe langa tine mai sunt si emisiunile "proces al etapei" care judeca mai mult prestatia arbitrilor decat jocul in sine. Sunteti PATETICI. Campionatul il castiga echipa cu cele mai multe puncte dupa ultima etapa.
smecher Borcica...s-a scos,acum are acoperire.."bai,eu am vrut straini" vom auzi la fiecare meci al lui dinamo,ca de-acum si-au revenit arbitrii si vor repara greselile anti-dinamo..care chiar au cam fost in acest campionat
Puneti la pariuri ca ia CFR campionatul. Castig garantat!
Decizie normala! Si in primavara au admis arbitri straini, care au incurcat "ploile" aranjate din timp! Acum, in returul ce va urma nu ne mai putem permite sa se decida campionatul PE TEREN!!! Viva Mafia!!!
a picat la pace Borcea ?! acum i se vand arbitrii cersetorilor dinamooisti ?? toate meciurile dinamooistilor au fost coreste dar dinamo NU DORESTE ASTA !! LA PUSCARIE BORCEA CORUPTULE !!!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.