Alte știri din fotbal
„Dobrin sau Hagi?” » Singurul antrenor care i-a șlefuit pe ambii „magicieni” i-a răspuns lui Ioanițoaia + Cum se menține tânăr la 90 de ani
0
Pedepsit! Daniel Pancu l-a trimis la echipa a doua: „O să înțeleagă până la urmă”
0
„Spălare de bani” » Scandal în Bănie cu hotelul-fantomă de pe „Oblemenco”
9
Victorie la FIFA! Clubul din Superliga a câștigat procesul și are de încasat 1,3 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Tabloul semifinalelor Conference League: Răzvan Marin, eliminat de Andrei Rațiu, după un retur dramatic la Atena!
0
Gest de suflet pentru Mircea Lucescu, după ce a marcat în AEK Atena - Rayo Vallecano
0
Ionuț Radu, inexistent pentru spanioli, după dezastrul cu repetiție de la returul cu Freiburg » Ce notă a primit românul
0
Andrei Rațiu, catastrofal la Atena: două faze în care și-a „îngropat” echipa
1
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
Gigi becali e un prost ! Chiar el a spus ca va iesi in public si va spune ca e cel mai mare prost daca fcsb va mai pierde vreun meci pana la Paste! Sa vina declaratiaaa!
Felicitări pentru a 5-a victorie consecutivă. Bravo Alunec! Fanii stelei nu au fost în tribune, nu mai confundă echipele.
Nu te-au înjurat fanii Stelei, că nu ați jucat cu Steaua, te-au înjurat oile, că ați jucat cu Stâna din Pipera !
Fanii Stelei nu au nimic cu tine. Sunt sigur ca se bucura pt reusitele tale de aseara. Insa fanii Fotbal Club FCSB sunt suparati. Probabil au fost nevoit sa stearga selfie-urile cu tine sau iti reproseaza ca pt ei ai marcat doar 1 gol intr-un tur de campionat, iar aseara ai dat 2 intr-un singur meci.
Din contra ,,fanii Stelei" te aplauda pt victorie. Fcfcsb nu reprezinta STEAUA.
Cand ai zis desfiintarea unor echipe sigur ai facut referire la prostul randoom...:)))Ieri zicea ca Voluntari a tras tare cu Iasi ca sa ajute Dinamo, iar in timpul meciului Fcsb vs Astra zicea ca se desfiinteaza Cfr...:))))
Nu te-au injurat stelistii, bai Alibec! Ce treaba avem noi cu anonimele astea doua din liga satelor 1? Ilfov si Giurgiu... Felicitari pt victorie, totusi!
Stai linistit Alibec. In primul rand, fcsb nu are fani. Oamenii lor se numesc semințari. Putini, dar destul de inapoiati.
Bine, randoom trage cu urechea la ce ii ciripește mm, Mache, Vasi sau ne-a jjijji și apoi vine aici și ne spune “noutăți” gen ca “in maxim 6 luni ... “ :-))) Acum însă ca a rămas ne-a jjijji fără 40 de milioane cash (da știm, ii recuperează in 2 săptămâni ... după Scripturi :-)))) ) au dat in bâlbâiala cu toții, după cum se vede nici blatul nu mai iese când nu mai ai bani de “împrumutat”! :-))) Vorba aia, nu aduce anul ce aduce ... DNAul! :-)))
Nu știm mă prostalaule fcsbist de periferie, spune-ne tu! Ca uite ce ne poveste FRF într-un articol pe propriul site: “ Dacă majoritatea echipelor din fotbalul românesc sunt finanțate de Primării sau Consilii Județene, la Ulmu situația este alta.“ ................https://www.frf.ro/featured/mostistea-ulmu-performera-nou-promovata-in-liga-3-cu-finantare-exclusiv-privata/
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.