Alte știri din fotbal
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele probabile
1
CFR Cluj - Metaloglobus, duelul care deschide runda 24 din Superligă » Deschidere de scor rapidă!
0
Patronul lui Sepsi a anunțat ce jucător vrea să transfere: „Avem nevoie”
0
Din Liga Campionilor, în Ardeal » Universitatea Cluj a prezentat transferul cu care atacă play-off-ul
0
Știri din fotbal internațional
Marius Niculae a înscris în poarta lui Fenerbahce în 2012, iar acum a analizat prestația celor de la FCSB contra turcilor: „N-au tot două picioare și două mâini?”
0
Cât costă viața unui fotbalist » Despăgubirea pe care spitalul trebuie s-o achite familiei lui Davide Astori
0
Cristi Chivu a reacționat după tragerea la sorți a play-off-ului din Liga Campionilor » Avertismentul lansat
0
Apariție de „gradul zero” la FCSB - Fenerbahce! » Fratele președintelui Erdoğan, prezență discretă pe Arena Națională
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
Vergil asta zici ca e sofer de camion de CAP!
Asta a fost strategia ciobanului: mancati bataie ca poate ii batem pe portughezi!
La penalty dat , mingea a iesit in out.Asa ca lasa arbitrajul ca nu v-a dat nu afacut.Jucati si voi ceva.
Nu!E fituica lor, in care scriu ce "vrea muschii lor". Sau poate... ce vrea jiji. Cu j mic!
Meciurile directe fac diferenta in clasament ceva mai tarziu, la finalul stagiului regulat dar,nu uita ca nu pot influeta nici play-of nici play-aut.
Parca juca o echipa de divizia B, echipa trebuia sa se numeasca FCDB de la divizia B.
are asta un discurs de n-ar motiva nici un caine sa nu mai faca pe covor
au pus in functie de meciul direct ...
Săracu' Vergil...E din alt film,ce-i drept,al lui Becali.
Pe astia de la gsp nu-i invata nimeni cum se alcatuieste un clasament in functie de punctaveraj si golaveraj? La ei echipele cu acelasi numar de puncte dar cu un golaveraj inferior sunt asezate pe loc superior echiplor cu acelasi numar de puncte dar cu golaveraj superior. Uitati-va la locurile 1 si 2 unde CFR are 14 puncte dar cu golaveraj net superior 14-4 (+10) este asezata pe locul 2, iar Iasiul, cu acelasi numar de puncte ca si Clujul (14), dar cu golaveraj inferior 8-2 (+ 6) este asezata pe locul 1 desi este evident cu un golaveraj inferior Clujului. Uitati-va si la locurile 4 si 5 unde Craiova cu 10 puncte este asezata in fata Botosaniului tot cu 10 puncte desi golaverajul Botosaniului este superior golaverajului Craiovei. Aceeasi anomalie se gaseste si in cazul ultimelor doua clasate unde Dinamo si Clinceni au acelasi numar de puncte (3 puncte), dar unde Dinamo, cu un golaveraj (-9) inferior Clinceniului este asezata in clasament inaintea Clinceniului care are un golaveraj (-7) superior echipei Dinamo. Chiar sa nu fie nimeni in toata redactia gsp ca sa poata observa anomalia din clasamentul intocmit de gsp? UNIC in toata lumea, UNIC PE MAPAMOND!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.