Alte știri din fotbal
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
5
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
1
Ultimele detalii despre transferurile lui Drăguș și Coman la FCSB: „Nu s-au mai dat banii ăștia până acum în România”
6
Știri din fotbal internațional
Fițe SF pentru fotbaliștii de la Mondiale: veste de răcire și ghete care-ți răcesc piciorul
0
Iordania - Algeria, duelul codașelor din grupa J de la CM 2026
0
„MessiMania” la București și o apariție specială în centrul Capitalei: cântăreața din Argentina a atras toate privirile în Piața George Enescu. Peste 1.500 de oameni prezenți
0
Erdogan se implică după dezastrul de la Mondial! Președintele Turciei decide selecționerul
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion îi dă un ultimatum lui Nicușor Dan după discuțiile cu Veștea. ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Nop , spui gresit , de palmares nu mai discuta nimeni , e logic a celui ce a continuat numele si marca . Litigiu a fost pentru marca si dreptul de folosinta ( nu mai discutam cum au hotarat ca marca e a lor dupa ce legea din constitutia romaneasca da dreptul de inregistrare celui ce a folosit-o mai mult de 5 ani) Asa ca pentru folosirea marcii , spun burtosii , trebuie 37 spre 40 mil de euro . Si doar despre asta e litigiul intre ei . E logic , daca aveau palmaresul sau macar speranta de a-l avea mai declarau ca merg in liga a IV-a ?
Apa de ploaie bre! Am spus inca din vara ca asta va fi finalul, atunci toti ziceau ca asa ceva nu se poate, ca CSA nu isi fac echipa si bla, bla, bla ... Am avansat 2 ani ca termen, si ca totul va fi accelerat DUPA alegeri pt ca papușarii sunt ocupati cu lucruri mai importante. Am spus si repet, regulamtele si restul nu vin de la D-zeu Tatăl ci sunt facute si (mai ales!) aplicate de muritori de rand, iar cand ai Statul si Sistemul de partea ta, nimic nu e imposibil in Romania. Ia zi, pana acum am avut dreptate?! :-))) Bafta CSA!!! :-)))
Relaxati-va. Palmaresul Stelei e acum la Costel. Cum care Costel? Santinela, ala de era indragpstit si fugea pe neve. L-a luat odata sa-i arate iubitei ...si l-a uitat pe frigoder cand s-a intors....asta era , prin 90 si ceva. Cand avea si Romania soldati. Ca acum are armata de politicieni si oameni de afaceri ...
Pentru ca au vandut locul de liga 1 la FCSB. Dar nu si palmaresul.
Dar FCSB se inchide. Din cauza datoriilor. Nu vor juca niciunde. CSA va juca in Europa, stai linistit, exista solutii juridice.
Nu asta e ideea , cel putin a burtosilor . Daca tot nu au reusit mare lucru cu becali si i-au luat marca cu largul concurs a unor instante indoielnice , acum ce sa faca , cresc putin alta echipa , o aduc mai in fata apoi o vînd si ulterior il dau in judecata pe cel ce o va cumpara pentru alt pumn de maruntis . Parerea mea .
Treaba este ca sunt interese foarte mari si toti *** galeriei chiar "au pus botul".... NU VETI JUCA NICIODATA IN EUROPA, SUNTETI CONDAMNATI SA VEDETI LA TEVEU PE ADEVARATA STEAUA (sau daca va "racoreste" mai mult... pe Dinamo)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vezi ca exista sentinta "motivarea Înaltei Curţi spune că palmaresul, care face parte din patrimoniul CSA, nu a fost transferat clubului de fotbal atunci când s-a întocmit protocolul în 1999. Atunci a fost transferat doar dreptul de a folosi gratuit anumite spaţii, au fost detaşaţi la FC Steaua angajaţii fostei secţii de fotbal profesionist şi au fost transferate datoriile şi creanţele contractate înainte de 8 iulie 1998." Care costa FCSB 37 milioane, catre 40 mai exact.
Dacă armata sovietica nu o abuza pe biata Carmen... jijica acum nu mai avea jucăria lui și urmarea filme deocheate pe 4G pe varfu muntelui iar el se culca relaxat...
Asa este.... Steaua lui Gigi este cea care continua palmaresul.... Altfel... de ce generalii au inceput din liga a patra??? In plus, pentru lingaii care inca mai viseaza la "echipa armatei"... stiti ca nu veti juca niciodata in Europa... nu??? Stiti ca va trebui sa va finantati singuri??? Nu??? Atunci imi pare rau... o sa va desfiintati..... :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.