Alte știri din fotbal
Anunțul lui Gigi Becali despre revenirea lui Daniel Bîrligea: „E numărul unu”
0
După remiza albă cu Rapid, Leo Grozavu a găsit problema la Botoșani: „Avem o problemă mare”
0
Valeriu Iftime a făcut iureș în direct, după remiza cu Rapid: „O rușine mare ce a făcut”
0
Claudiu Petrila a explicat ratarea sezonului: „Așa m-a prins faza”
0
Știri din fotbal internațional
Remontada de senzație în Serie A! AC Milan era condusă cu 2-0 în minutul 17: ce a urmat
0
Ce scrie presa din Turcia despre Ianis Hagi, după derby-ul mediteranean din Super Lig
5
Arne Slot a reacționat după ce l-a exclus din lot pe Mohamed Salah: „Eu o văd altfel”
0
Ianis Hagi, integralist pentru Alanyaspor în campionatul Turciei: cum s-a descurcat
9
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Patru soldați ruși, condamnați la închisoare după ce au ucis un american ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
Drumul construit în munți ca alternativă la DN1, cu „structură rutieră ...
Libertatea
Nu e vina lui Tolo, trustul e de 2 bani. Interesul lor e ca acest club fake numit fc fcsb sa prospere cat mai mult. In sinea lor cred totusi ca sunt constienti de faptul ca inevitabilul se va produce si Steaua va fi Steaua. Nu clona impostorilor fc fcsebisti spalati pe creier !
ai ajuns geniul prostilor un fel de bivolaru pentru misa.orice adunare de prosti are nevoie de un model.
Superb scris. Esti genial , omule ! Stima !! =))
adica un fel de iphone chinezesc ???? =)))))))))))))))))
FCSB=ADIBAS. cei care zic ca Steaua si~a schimbat numele in trecut gresesc. Atunci nu au fost fortati de justitie.
Nea Gigi de ce tii bre MAINILE PE PIEPT ????
Daca Armata ii da acceptul noului patron, nu plateste nimic... Becali a platit chirie, ca oricine care foloseste vestiare, stadion, terenuri... Si tu daca ai echipa, poti sa te duci sa platesti chirie... Acum nu, desigur, ca nu mai este al lor... Cand a vrut gigi sa faca pe stapanul, si a pus toata presa care ii era datoare sa spuna ca el este Steaua, l-au dat in judecata si ghici ce ? Armata si-a redobandit numele care i se cuvenea.
Nu mi-au sters nimic, doavada ca baietii stiu ca esti taran. Nu e nici o rusine sa stii, esti limitat, n-ai educatie si viata nu prea ti-a dat sanse. Asta nu inseamna ca n-o sa reusesti ce-ti propui...sa te plimbi cu o rabla pe ulita la tine, sau cine stice ce vise mai ai =)))))))
ce ai facut cataline i ai dat de lucru lu sergiulica ca vad c a luat pauza prostalau.apropo de pauze ce mai face pretinu hihi covalact?ie amarit din cauza lu halep?:))))
Mai treci pe la scoala nea ... punct :-) in afara de gramatica poate mai inveti pe acolo ca CSA nu are nevoie de “un patron”. Sunt si alte forme de organizare acceptate, iar asta nu va fi o problema atunci cand Steaua va intra in L1 sau chiar L2. Deocamdata e bine asa cum e ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.