Comentarii (300)
ando89
ando89  •  14 Decembrie 2014, 13:38
Postat de samertx pe 14 Decembrie 2014, 13:24

Și ardelenii ce aduc? Vorba vine? :))

Ei stau si cujeta langa oala pana se sleieste continutul, nu se reped ca nea Ilie din Silistea-Gumesti, se grabesc incet:))

rnb9
rnb9  •  14 Decembrie 2014, 13:37
Postat de bvd_magheru pe 14 Decembrie 2014, 13:31

Avocatul a intrat in barou prin escrocherie . In plus e si psihopat . I-am spus ca Dinamo e un club extrem de sarac si el ? batman..batman ..))) !!

Dinamo e puternic doar prin nume insemnand chiar Putere dínamo Etymology[edit] From Ancient Greek δυναμικός (dunamikós, “powerful”), from δύναμις (dúnamis, “power”). asta e ca Stiinta sau Universitatea , nici o treaba au epitere ca nume dar inseamna opusul pe terenul de fotbal in general. La fel si Steaua, numai stea nu este. E nevoie de echipe noi. Rosunegru Bucuresti ar fi o echipa precum Eintracht Frankfurt diferenta va fi ca rosu si negru va fi dispus in dungi orizontale, iar stadionul Arena Nationala e si el putzin modificat fatza cel din Frankfurt

teodor.muresan
teodor.muresan  •  14 Decembrie 2014, 13:36
Postat de bvd_magheru pe 14 Decembrie 2014, 13:29

Nu se pune . E de la lashul ala de autolike . Un avocat mincinos .

Avocat mincinos? Nu e pleonasm?

tazdevil
tazdevil  •  14 Decembrie 2014, 13:33
Postat de samertx pe 14 Decembrie 2014, 13:33

Păi, ăia se duc Joia la târg, fotbaliatorii se cresc altundeva, în împrejurimi! :))

:)))))))))))))))))...........

samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 13:33
Postat de tazdevil pe 14 Decembrie 2014, 13:30

Mah,nu....eu asa vad treaba....plus ca la situatia actuala,nici nu e greu....:D Cred ca ei,alaturi de Gaz Metan si Botosani,sunt cam singurii de unde n-am auzit nici un scandal....plus ca vinde si bine cand vinde,iar de cumparat.......ioc!

Păi, ăia se duc Joia la târg, fotbaliatorii se cresc altundeva, în împrejurimi! :))

bvd_magheru
bvd_magheru  •  14 Decembrie 2014, 13:31

Avocatul a intrat in barou prin escrocherie . In plus e si psihopat . I-am spus ca Dinamo e un club extrem de sarac si el ? batman..batman ..))) !!

tazdevil
tazdevil  •  14 Decembrie 2014, 13:30
Postat de samertx pe 14 Decembrie 2014, 13:28

Hai, no! Glumești!

Mah,nu....eu asa vad treaba....plus ca la situatia actuala,nici nu e greu....:D Cred ca ei,alaturi de Gaz Metan si Botosani,sunt cam singurii de unde n-am auzit nici un scandal....plus ca vinde si bine cand vinde,iar de cumparat.......ioc!

bvd_magheru
bvd_magheru  •  14 Decembrie 2014, 13:29
Postat de teodor.muresan pe 14 Decembrie 2014, 13:04

Asa-s lasii. Fug in Ungaria. Curajosii fug in America.

Nu se pune . E de la lashul ala de autolike . Un avocat mincinos .

samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 13:28
Postat de tazdevil pe 14 Decembrie 2014, 13:25

Eu zic ca si Viitorul se auto-finanteaza si in curand,daca se tine de treaba cu Academia,o sa fie in primele 5 cluburi din tara,financiar vorbind,si poate chiar primul ca bani curati ......

Hai, no! Glumești!

moshu_cu_ruc.sacul
moshu_cu_ruc.sacul  •  14 Decembrie 2014, 13:28

Așa-i normal, CineFuRă să dea socoteală la DNA!

  • 1
  • •••
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • •••
  • 30
Comentează