Comentarii (300)
1349magus
1349magus  •  14 Decembrie 2014, 13:14
Postat de david127 pe 14 Decembrie 2014, 13:12

Si tu cand esti zmeu ? Cand ai mana in chiloti ?

Depinde ai cui chiloti.

teodor.muresan
teodor.muresan  •  14 Decembrie 2014, 13:13
Postat de 1349magus pe 14 Decembrie 2014, 13:11

Daca-s lasi le e frica de apa.

Si de vin. Ca se transforma in apa.

david127
david127  •  14 Decembrie 2014, 13:12
Postat de 1349magus pe 14 Decembrie 2014, 13:05

Iata si exemplul de Antheus varianta romaneasca! El e zmeu doar cand are tastatura in brate.

Si tu cand esti zmeu ? Cand ai mana in chiloti ?

samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 13:12
Postat de bvd_magheru pe 14 Decembrie 2014, 13:10

Bai oagar ofticos !! Asta e fugit din tzara si de buna voie nu se va intoarce niciodata pentru ca il doare in ppll de ardeal . ASTA E UN CLOWN MAGHIAR . O CARPA UMANA . Sunt convins ca a cumparat mai multi arbitrii pentru ca are fatza de escroc .

Motive, motive... :))

1349magus
1349magus  •  14 Decembrie 2014, 13:11
Postat de teodor.muresan pe 14 Decembrie 2014, 13:04

Asa-s lasii. Fug in Ungaria. Curajosii fug in America.

Daca-s lasi le e frica de apa.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  14 Decembrie 2014, 13:10
Postat de valassul pe 14 Decembrie 2014, 13:03

Tu compari unguru cu copos,oierul sau borcea? 3 tarani ?Macar asta o furat cu cap si nu o fost prins..si nici nu o sa fie,voi puteti sa va imbatati aici cu apa rece pana ploua cu biscuiti...de can can-uri si barfe sunteti cei mai buni.

Bai oagar ofticos !! Asta e fugit din tzara si de buna voie nu se va intoarce niciodata pentru ca il doare in ppll de ardeal . ASTA E UN CLOWN MAGHIAR . O CARPA UMANA . Sunt convins ca a cumparat mai multi arbitrii pentru ca are fatza de escroc .

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  14 Decembrie 2014, 13:10
Postat de teodor.muresan pe 14 Decembrie 2014, 13:04

Asa-s lasii. Fug in Ungaria. Curajosii fug in America.

.>))))))))))))))

samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 13:08
Postat de ando89 pe 14 Decembrie 2014, 13:03

La biserica, spera sa treaca rosu si negru pe acolo la spovedanie;)

Metre, e deranj când se asociază limba ardelenească cu cea valahă? :)) Ca să nu murim de curiozitate?

bvd_magheru
bvd_magheru  •  14 Decembrie 2014, 13:07

Negoitza nu are de sa se teama . El nu poseda nimic la dinamo si nici macar nu se poate face poprire pe jucatori pentru ca au venit gratuit .

teodor.muresan
teodor.muresan  •  14 Decembrie 2014, 13:06
Postat de ando89 pe 14 Decembrie 2014, 13:03

La biserica, spera sa treaca rosu si negru pe acolo la spovedanie;)

Aoleo. Spurca casa Domnului?

  • 1
  • •••
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • •••
  • 30
Comentează