Comentarii (300)
1349magus
1349magus  •  14 Decembrie 2014, 13:05
Postat de david127 pe 14 Decembrie 2014, 12:52

Pai daca te urmareste DNA poate ar fi mai indicat sa lamuresti situatia ! Numai in cazul in care nu ai facut nimic ilegal ,desigur ! In caz contrar ,fugi ca lasul !!! Daca ai fost barbat cand ai furat sa fi barbat si cand esti judecat (urmarit )!

Iata si exemplul de Antheus varianta romaneasca! El e zmeu doar cand are tastatura in brate.

teodor.muresan
teodor.muresan  •  14 Decembrie 2014, 13:04
Postat de bvd_magheru pe 14 Decembrie 2014, 13:00

Asta e cel mai lash om din Romania . Copos , Borcea et co s-au judecat cu justitia si in urma sentinetelor sau prezentat singuri la jilava .

Asa-s lasii. Fug in Ungaria. Curajosii fug in America.

valassul
valassul  •  14 Decembrie 2014, 13:03
Postat de bvd_magheru pe 14 Decembrie 2014, 13:00

Asta e cel mai lash om din Romania . Copos , Borcea et co s-au judecat cu justitia si in urma sentinetelor sau prezentat singuri la jilava .

Tu compari unguru cu copos,oierul sau borcea? 3 tarani ?Macar asta o furat cu cap si nu o fost prins..si nici nu o sa fie,voi puteti sa va imbatati aici cu apa rece pana ploua cu biscuiti...de can can-uri si barfe sunteti cei mai buni.

adi_stelistul
adi_stelistul  •  14 Decembrie 2014, 13:03
Postat de vali_dinamo pe 14 Decembrie 2014, 12:47

Daca nu te pricepi la istorie, mai bine taci sau apuca-te de ceva mai aproape de nivelul tau intelectual. Am inteles ca idolul tau si-a mai luat niste oi. S-ar putea sa aiba nevoie de niste magari

Sa insisti in a-ti etala vastele cunostinte, desi nimeni nu contrazice ce spui si desi e absolut irelevant ceea ce spui, tine de o mica problema pe care n-o pot diagnostica, dar o pot intui. Si Koszciusko a fost polonez, dar si erou al revolutiei americane si Walewski a fost polonez, dar si prim-ministru al lui Napoleon al III-lea, si Brzezinski e polonez, dar si eminenta cenusie a democratilor americani. Si mai sunt multe exemple, nu doar cu polonezi. Stii si tu ceva, ca Bem e polonez si vrei sa ne arati ca stii. Bravo! Da' ungurii il considera unul dintre marii lor eroi nationali. Daca-ti cer sa-ti vezi de vastele tale cunostinte, iti cer prea mult?

ando89
ando89  •  14 Decembrie 2014, 13:03
Postat de teodor.muresan pe 14 Decembrie 2014, 12:58

Da de unde. Ar striga ceva ca puterea de dreapa incalca drepturile valahilor. Dar, chiar, unde o fi?

La biserica, spera sa treaca rosu si negru pe acolo la spovedanie;)

samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 13:02
Postat de bvd_magheru pe 14 Decembrie 2014, 12:54

Ma pish pe Borcea . Mcar Borcea nu a incercat sa fuga si si-a astpetat sentinta apoi a executat-o . Ma kk pe ungurl vostru Borit si lash .

Da, băi, nebunule. Putea să facă articole din Miami, nu să frece asistente temporale! :))

bvd_magheru
bvd_magheru  •  14 Decembrie 2014, 13:00

Asta e cel mai lash om din Romania . Copos , Borcea et co s-au judecat cu justitia si in urma sentinetelor sau prezentat singuri la jilava .

valassul
valassul  •  14 Decembrie 2014, 12:59
Postat de bvd_magheru pe 14 Decembrie 2014, 12:54

Ma pish pe Borcea . Mcar Borcea nu a incercat sa fuga si si-a astpetat sentinta apoi a executat-o . Ma kk pe ungurl vostru Borit si lash .

Mai bine intre unguri decat intre taranime si colorati.

teodor.muresan
teodor.muresan  •  14 Decembrie 2014, 12:59
Postat de bvd_magheru pe 14 Decembrie 2014, 12:52

E un lash , un escroc , un bandit . Ati castigat totul fals / Sunt convins acum ca a apelat si la alte mijloace sa influenteze arbitrajul . Ar trebui sa vi se retraga doua campionate si 4 cupe .

Si una, o luam din Stefan cel mare?

teodor.muresan
teodor.muresan  •  14 Decembrie 2014, 12:58
Postat de ando89 pe 14 Decembrie 2014, 12:51

Moama, daca ar face si la noi asa iese valahu cu armata de clone in strada, ar fi mai ceva decat in Mumia sau Star Wars:))

Da de unde. Ar striga ceva ca puterea de dreapa incalca drepturile valahilor. Dar, chiar, unde o fi?

  • 1
  • •••
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • •••
  • 30
Comentează