Comentarii (300)
tazdevil
tazdevil  •  14 Decembrie 2014, 13:25
Postat de bvd_magheru pe 14 Decembrie 2014, 13:24

Singurul club puternic financiar si care se autofinateaza de doi ani de zile este clubul steaua . Nu va convine ? Mi=o suget/i . eU NU POT SA MINT CA VRETI VOI !!Anul viitor urmeaza si ala de la Craiova la vorbitor .. O tzara de escroci . Un fotbal plin de escroci .

Eu zic ca si Viitorul se auto-finanteaza si in curand,daca se tine de treaba cu Academia,o sa fie in primele 5 cluburi din tara,financiar vorbind,si poate chiar primul ca bani curati ......

tazdevil
tazdevil  •  14 Decembrie 2014, 13:24
Postat de teodor.muresan pe 14 Decembrie 2014, 13:04

Asa-s lasii. Fug in Ungaria. Curajosii fug in America.

Curajosii pe dreaq....fraierii fug in America,smecherii fug in Bora-Bora sau Argentina...... Borcica n-a fugit in America si tot l-au pacalit astia??????

bvd_magheru
bvd_magheru  •  14 Decembrie 2014, 13:24

Singurul club puternic financiar si care se autofinateaza de doi ani de zile este clubul steaua . Nu va convine ? Mi=o suget/i . eU NU POT SA MINT CA VRETI VOI !!Anul viitor urmeaza si ala de la Craiova la vorbitor .. O tzara de escroci . Un fotbal plin de escroci .

samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 13:24
Postat de ando89 pe 14 Decembrie 2014, 13:19

Metre, daca se intalnesc pe un pat din praz si masline se lasa cu perversiuni... culinare:)) Mai ales daca se ineaca intr-un vin roze bine crescut...

Și ardelenii ce aduc? Vorba vine? :))

samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 13:21
Postat de bvd_magheru pe 14 Decembrie 2014, 13:16

Ba tu esti un aiurit . Un mic demagog . Uriasul e sub tine . Dinamo e un club extrem de sarac altfel nu intra in Insolventa . Un club care intra in Insolventa e un club extrem de sarac . Simplu . Acum demagogeste alaturi de demagogul SEF . Dinamo in vecii vecilor nu va mai lua un campionat . Retine ce am afirmat acuma . Eu sunt foarte inteligent .

Și inginerii se împușcă câteodată!?

valassul
valassul  •  14 Decembrie 2014, 13:20
Postat de bvd_magheru pe 14 Decembrie 2014, 13:17

Ce micit ba b..oule . Eu am mentalitate anglosaxona . Mitica e ma..ta .

:))) bine ca nu-i saxofona.

ando89
ando89  •  14 Decembrie 2014, 13:19
Postat de samertx pe 14 Decembrie 2014, 13:08

Metre, e deranj când se asociază limba ardelenească cu cea valahă? :)) Ca să nu murim de curiozitate?

Metre, daca se intalnesc pe un pat din praz si masline se lasa cu perversiuni... culinare:)) Mai ales daca se ineaca intr-un vin roze bine crescut...

bvd_magheru
bvd_magheru  •  14 Decembrie 2014, 13:17
Postat de valassul pe 14 Decembrie 2014, 13:14

Ce treaba aveti voi cu ungurii mah? Atata ura din partea miticilor pe ei n-am mai vazut...traiti voi cumva pintre ei? Cei mai multi is in Ardeal.Ar trebui sa va intereseze mai mult de tiganiada si taranismul de acolo decat de ungurii din Ardeal,deocamdata noi traim foarte bine cu ei.

Ce micit ba b..oule . Eu am mentalitate anglosaxona . Mitica e ma..ta .

bvd_magheru
bvd_magheru  •  14 Decembrie 2014, 13:16
Postat de samertx pe 14 Decembrie 2014, 13:12

Motive, motive... :))

Ba tu esti un aiurit . Un mic demagog . Uriasul e sub tine . Dinamo e un club extrem de sarac altfel nu intra in Insolventa . Un club care intra in Insolventa e un club extrem de sarac . Simplu . Acum demagogeste alaturi de demagogul SEF . Dinamo in vecii vecilor nu va mai lua un campionat . Retine ce am afirmat acuma . Eu sunt foarte inteligent .

valassul
valassul  •  14 Decembrie 2014, 13:14
Postat de bvd_magheru pe 14 Decembrie 2014, 13:10

Bai oagar ofticos !! Asta e fugit din tzara si de buna voie nu se va intoarce niciodata pentru ca il doare in ppll de ardeal . ASTA E UN CLOWN MAGHIAR . O CARPA UMANA . Sunt convins ca a cumparat mai multi arbitrii pentru ca are fatza de escroc .

Ce treaba aveti voi cu ungurii mah? Atata ura din partea miticilor pe ei n-am mai vazut...traiti voi cumva pintre ei? Cei mai multi is in Ardeal.Ar trebui sa va intereseze mai mult de tiganiada si taranismul de acolo decat de ungurii din Ardeal,deocamdata noi traim foarte bine cu ei.

  • 1
  • •••
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • •••
  • 30
Comentează