Comentarii (300)
hap.ciu
hap.ciu  •  14 Decembrie 2014, 12:57

Abureli ... Articol de r,a,h,a,t !Mai autorul articolului,de unde stii tu ce vrea ungurul?Citezi o fituica despre care n-a auzit nimeni .... Da-i drumu` la culcare!

samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 12:57
Postat de varanga53 pe 14 Decembrie 2014, 12:55

Sunt blestemele lui Gigi Becali ! Nemernicii de Paszkany si Muresan trebuiau acuzati in cazul "Valiza" pentru ca ei au cumparat meciul cu U Cluj ! Sub pavaza "portocaliilor" lui Boc !

Ața, metre! Să fim corecți!

bvd_magheru
bvd_magheru  •  14 Decembrie 2014, 12:56
Postat de ando89 pe 14 Decembrie 2014, 12:53

Coane, n-au decat trei, ar trebui sa mai castige una:)

Nu conteaza . Sa le=o ia si pe aia din viitor .

varanga53
varanga53  •  14 Decembrie 2014, 12:55

Sunt blestemele lui Gigi Becali ! Nemernicii de Paszkany si Muresan trebuiau acuzati in cazul "Valiza" pentru ca ei au cumparat meciul cu U Cluj ! Sub pavaza "portocaliilor" lui Boc !

bvd_magheru
bvd_magheru  •  14 Decembrie 2014, 12:54
Postat de valassul pe 14 Decembrie 2014, 12:50

Cand o sa ajunga langa Borcea si Netoiu atunci poti guita...pana atunci is doar zvonuri inventate de mitici...vad ca prinde bine si spiritul de turma predomina la voi,sunteti foarte usor de manevrat si spalat pe creier,..nu-i de mirare ca mamaruta,un show cacacios,wow bizz si toate laturile de genul.is in top acolo.

Ma pish pe Borcea . Mcar Borcea nu a incercat sa fuga si si-a astpetat sentinta apoi a executat-o . Ma kk pe ungurl vostru Borit si lash .

vladutz13
vladutz13  •  14 Decembrie 2014, 12:54

N-are decat sa vrea, cine sa cumpere un stadion??? Vreun bastan care nu are teren sa joace miuta in weekend???

ando89
ando89  •  14 Decembrie 2014, 12:53
Postat de bvd_magheru pe 14 Decembrie 2014, 12:52

E un lash , un escroc , un bandit . Ati castigat totul fals / Sunt convins acum ca a apelat si la alte mijloace sa influenteze arbitrajul . Ar trebui sa vi se retraga doua campionate si 4 cupe .

Coane, n-au decat trei, ar trebui sa mai castige una:)

vali_dinamo
vali_dinamo  •  14 Decembrie 2014, 12:53
Postat de bvd_magheru pe 14 Decembrie 2014, 12:52

E un lash , un escroc , un bandit . Ati castigat totul fals / Sunt convins acum ca a apelat si la alte mijloace sa influenteze arbitrajul . Ar trebui sa vi se retraga doua campionate si 4 cupe .

Care 4?

bvd_magheru
bvd_magheru  •  14 Decembrie 2014, 12:52
Postat de teodor.muresan pe 14 Decembrie 2014, 12:41

Ai mai spus-o, mai Moflea. De ce Dumnezeu te repeti?

E un lash , un escroc , un bandit . Ati castigat totul fals / Sunt convins acum ca a apelat si la alte mijloace sa influenteze arbitrajul . Ar trebui sa vi se retraga doua campionate si 4 cupe .

david127
david127  •  14 Decembrie 2014, 12:52
Postat de catalin_cj pe 14 Decembrie 2014, 12:42

banuiesc ca daca pe tine , daca aveai bani garla , te urmarea dnaul mergeai si te predai de bunavoie

Pai daca te urmareste DNA poate ar fi mai indicat sa lamuresti situatia ! Numai in cazul in care nu ai facut nimic ilegal ,desigur ! In caz contrar ,fugi ca lasul !!! Daca ai fost barbat cand ai furat sa fi barbat si cand esti judecat (urmarit )!

  • 1
  • •••
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • •••
  • 30
Comentează