Comentarii (300)
rnb9
rnb9  •  14 Decembrie 2014, 12:42

Paskani a pus Clujul pe harta fotbalului probabil ca daca pleaca el de tot de acolo se duce naiba tot acolo el e de meserie profesor de matematica cert este ca in Romania fotbalul e foarte slab, Paskani a adus un concept cu portughezii la pachet probabil ca e nevoie de echipe noi in Romania Transilnia Cluj e ok eu personal am vazut intr-o arhiva numele Transilvania FC in 1920 ma mir ca nu este nimic pe net. In rest si Oltenia Craiova a fost, de celelalte regiuni nu stiu. Ar fi frumos sa fie si numai 6 echipe sa se joace numai intre regiuni. RNB -poate insemna si regiunea noastra bucuresti

teodor.muresan
teodor.muresan  •  14 Decembrie 2014, 12:41
Postat de bvd_magheru pe 14 Decembrie 2014, 12:37

Asta e un lash care a fugit din tzara de frica justitiei . Are pampersi de elefant acum . Un escroc .. Un delipidator . Un evazionist .

Ai mai spus-o, mai Moflea. De ce Dumnezeu te repeti?

samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 12:40
Postat de ando89 pe 14 Decembrie 2014, 12:36

Buna dimineata metre:)) Daca ma gandesc bine, peluza si tribuna a doua sunt facute pe sistem modular, le poate demonta si face la loc la Budapesta, sa tina Orban discursuri fanilor sai, ca Mussolini:))

Orban nu este tipul ce pune giga de net anual pe cap de purtător la 100 de euroi prin vecini? :))

1349magus
1349magus  •  14 Decembrie 2014, 12:39
Postat de bvd_magheru pe 14 Decembrie 2014, 12:37

Asta e un lash care a fugit din tzara de frica justitiei . Are pampersi de elefant acum . Un escroc .. Un delipidator . Un evazionist .

E plina lumea de lasi care au fugit din tara. ...dintr-un motiv sau altul.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  14 Decembrie 2014, 12:37

Asta e un lash care a fugit din tzara de frica justitiei . Are pampersi de elefant acum . Un escroc .. Un delipidator . Un evazionist .

samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 12:36
Postat de adi_stelistul pe 14 Decembrie 2014, 12:29

Primeaza fata de ce? Fata de decizia justitiei? Nu.

Față de acordurile internaționale, adică deciziile justiției române primează în fața celor europene:)) Doar la CEDO cred că se poate anula o decizie luată de un complet de judecată de la noi.

ando89
ando89  •  14 Decembrie 2014, 12:36
Postat de samertx pe 14 Decembrie 2014, 12:31

Cine a zis că-l vinde? Îl demontează, metre ți și-l ia la purtător! :))

Buna dimineata metre:)) Daca ma gandesc bine, peluza si tribuna a doua sunt facute pe sistem modular, le poate demonta si face la loc la Budapesta, sa tina Orban discursuri fanilor sai, ca Mussolini:))

teodor.muresan
teodor.muresan  •  14 Decembrie 2014, 12:35
Postat de 1349magus pe 14 Decembrie 2014, 12:31

Si asta ar fi o problema?

Eu zic ca da. Nici Ungaria nu-si permite, la infinit sa sfideze "lumea civilizata" Si, pr fraude economice, presiunile ar fi mari. Iar sa plece, apoi din Ungaria undeva unde n-ar mai fi extradat, e cu cantec.

adi_stelistul
adi_stelistul  •  14 Decembrie 2014, 12:33
Postat de vali_dinamo pe 14 Decembrie 2014, 12:28

Bem era polonez, 'telectualule.....

A, si ai uitat sa-mi spui ca Petofi era sarb si Kossuth slovac, ca din cei 13 generali executati in 1849 la Arad doar 5 erau unguri, s.a.m.d. Asta ca sa "inviorezi" discutia si ca sa ne arati cat de 'telectual esti tu. Nu ca...

bvd_magheru
bvd_magheru  •  14 Decembrie 2014, 12:32

Cine stie ctti or fi cumparat asat si din FRF ca are fatza de escroc . Bandit la drumul mare .

  • 1
  • •••
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • •••
  • 30
Comentează