Comentarii (300)
adi_stelistul
adi_stelistul  •  14 Decembrie 2014, 12:31
Postat de vali_dinamo pe 14 Decembrie 2014, 12:28

Bem era polonez, 'telectualule.....

Oh, m-ai terminat. Simteai nevoia sa te bagi in discutie, asa-i? Inteligentule...

rnb9
rnb9  •  14 Decembrie 2014, 12:31

va dati seama cum era un stadion inconjurat de magazine si restaurante pe Splaiul Unirii pe Bulevardul Casei Poporului ? eventual sistemul de la Shalke si Arizona cu evacuare gazon pe sub o peluza astfel devenind o uriasa sala polivalenta pentru concerte? am facut eu un proiect cu Gelredome proiectat pe acel teren viran de pe splai youtube.com/watch?v=E9QR5opArbQ Bucharester United Stadium /// Stadionul e super profitabil acolo pe Splaiul Unirii in Bucuresti Paskani prin anii 2000 zicea ca va contrui o esplanada cu 50 de etaje (desi nu cred ca in Bucuresti se poate) pe locul ala viran dar probabil acolo sunt multi proprietari decat district judiciar mai bine stadion

1349magus
1349magus  •  14 Decembrie 2014, 12:31
Postat de teodor.muresan pe 14 Decembrie 2014, 12:25

Tot ramane faptul ca ar fi obligat sa nu iasa din Ungaria.

Si asta ar fi o problema?

samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 12:31
Postat de ando89 pe 14 Decembrie 2014, 12:26

Nu prea cred ca o sa vanda stadionul, cam greu sa gaseasca un cumparator.

Cine a zis că-l vinde? Îl demontează, metre ți și-l ia la purtător! :))

catalin_cj
catalin_cj  •  14 Decembrie 2014, 12:30

stadionul e concesionat

adi_stelistul
adi_stelistul  •  14 Decembrie 2014, 12:29
Postat de samertx pe 14 Decembrie 2014, 12:24

Acordurile bilaterale primează.

Primeaza fata de ce? Fata de decizia justitiei? Nu.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  14 Decembrie 2014, 12:29
Postat de adi_stelistul pe 14 Decembrie 2014, 12:25

Poate trece la islamism. :-) La unguri e o moda. Nepotul lui Horthy (care-si zicea Istvan Horthy de Baia-Mare) a facut-o, generalul de la 1848, Bem Jozsef, a facut-o (si a fost facut pasa de Alep de catre sultan)... Tine de traditie. :-)))

Statul Ungar e ca un cameleon . De ce nu ar fi la fel si ungurii lor de pretutindeni !! Asta e un escroc . Cfr-ul a stralucit ca urmare a furaciunilor patronului .

vali_dinamo
vali_dinamo  •  14 Decembrie 2014, 12:28
Postat de adi_stelistul pe 14 Decembrie 2014, 12:25

Poate trece la islamism. :-) La unguri e o moda. Nepotul lui Horthy (care-si zicea Istvan Horthy de Baia-Mare) a facut-o, generalul de la 1848, Bem Jozsef, a facut-o (si a fost facut pasa de Alep de catre sultan)... Tine de traditie. :-)))

Bem era polonez, 'telectualule.....

ando89
ando89  •  14 Decembrie 2014, 12:26

Nu prea cred ca o sa vanda stadionul, cam greu sa gaseasca un cumparator.

rnb9
rnb9  •  14 Decembrie 2014, 12:26

va dati seama cum era un stadion inconjurat de magazine si restaurante pe Splaiul Unirii pe Bulevardul Casei Poporului ? eventual sistemul de la Shalke si Arizona cu evacuare gazon pe sub o peluza astfel devenind o uriasa sala polivalenta pentru concerte? am facut eu un proiect cu Gelredome proiectat pe acel teren viran de pe splai youtube.com/watch?v=E9QR5opArbQ Bucharester United Stadium

  • 1
  • •••
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • •••
  • 30
Comentează