Comentarii (300)
mixmax
mixmax  •  14 Decembrie 2014, 12:08

indiferent in ce tara se va "refugia" va fi dat in urmarire prin Interpol si va fi arestat mai devreme sau mai tarziu...

daniaania
daniaania  •  14 Decembrie 2014, 12:05

Ce le place scandalul la ziaristi..nu este adevarat ce scriu. Trebuie si ei sa-si castige painea de sarbatori !!!!

samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 12:05
Postat de valassul pe 14 Decembrie 2014, 11:52

Si cu asta ai zis tot..logicule..spor la pregatit in CL..inafara de rusine si sters pe jos cu voi prin Europa nu ati facut nimic si nu ati reprezentat cu nimic tara asta competitiile europene.

Deocamdată Dinamo are două semifinale de cupe europene, nu văd CFR în ecuație. Decât în gura cheii franceze! Reglabilă! Nu suportă comparație, metre!

adi_stelistul
adi_stelistul  •  14 Decembrie 2014, 12:03
Postat de valiza.epo pe 14 Decembrie 2014, 10:36

Stire pentru prostirea prooostilor! De ce s-ar duce Paszkany in Ungaria?!? De ce nu s-ar duce intr-o tara care nu extradeaza?! Dar, daca prooostii vor astfel de stiri... le primesc! Si le inghit pe nemestecate. Altfel... nu ar fi prooosti!

Lucrurile sunt foarte nuantate. In cazul unei cereri de extradare ar fi nevoie si de acceptul justitiei maghiare, daca Paszkany ar pleca in Ungaria. Accept deloc sigur. Cehia a refuzat o cerere legitima de extradare in cazul Frantisek Priplata, legat de asasinarea liderului sindical Sahleanu, SUA a refuzat cererea de extradare a lui Van Goethem in cazul Teo Peter. Chiar daca in principiu sunt de acord ca cineva care fuge de legea romana mai degraba s-ar refugia intr-o tara cu care Romania nu are acorduri de extradare, nu sunt de acord cu ideea pe care o sugerezi tu, anume ca existenta unui astfel de acord e suficient pentru ca extradarea sa se produca. Nu e suficient.

mouieste0aia
mouieste0aia  •  14 Decembrie 2014, 12:02
Postat de mouieste0aia pe 14 Decembrie 2014, 12:00

avem de dat multa m00uie dupa cum urmeaza: becali jiji, borcea cristi, mititelu adrian, martian adrian, siman vasile ,paszkany arpad, copos george, capra dan, iancu marian, badea vasile, penescu cornel, SANDU MIRCEA, DRAGOMIR MITICA. ASTIA SUNT GROPARII FOTBALULUI ROMANESC.

+iorgulescu gino si burleanu razvan.

mouieste0aia
mouieste0aia  •  14 Decembrie 2014, 12:00

avem de dat multa m00uie dupa cum urmeaza: becali jiji, borcea cristi, mititelu adrian, martian adrian, siman vasile ,paszkany arpad, copos george, capra dan, iancu marian, badea vasile, penescu cornel, SANDU MIRCEA, DRAGOMIR MITICA. ASTIA SUNT GROPARII FOTBALULUI ROMANESC.

demolarii
demolarii  •  14 Decembrie 2014, 12:00

Adevarata problema este ca la aceasta situatie, fotbal sustinut cu bani negrii, s-a ajuns cu complicitatea clasei politice.............

samertx
samertx  •  14 Decembrie 2014, 11:59
Postat de valassul pe 14 Decembrie 2014, 11:52

Si cu asta ai zis tot..logicule..spor la pregatit in CL..inafara de rusine si sters pe jos cu voi prin Europa nu ati facut nimic si nu ati reprezentat cu nimic tara asta competitiile europene.

” Ui miticii cu conducerea si fosti actionari in puscarie ce activi is:))Ei feelingul...cata prostime poate sa fie in sudul ala plin de tarani si colorat ” Aici, în Sud, se dă ora exactă de 96 de ani. Obișnuiește-te cu normalitatea. ?))

rnb9
rnb9  •  14 Decembrie 2014, 11:58

1.CFR Transilvania U Cluj ( referita T-silvania) 2.Oltenia U Craiova (referita Oltenia) 3.Banatica Poli Timisoara 4.Moldova Stud.Iasi 5.CSA Steaua Bucuresti 6.Rosunegru Bucuresti - RNB ( Rosunegru/Rossonero Bucuresti abrevierea RNB poate duce si la Regiunea Noastra Bucuresti) si la 1915 erau tot 6 echipe. Ar putea sa joace cate 3 meciuri intre echipe( acasa-teren neutru -deplasare) deci 15 meciuri - sa se faca 2 campionate unul toamna si altul primavara, in cupele europene sa joace baraj corespondentele locuriloe 1 2 3 4 din cele 2 campionate toamna/primavara. Ar fi o finala pentru campionat si alte cateva pt uefa.

babu_cristi
babu_cristi  •  14 Decembrie 2014, 11:57
Postat de valiza.epo pe 14 Decembrie 2014, 11:50

Paszkany si-a mutat demult afacerile "afara". Si nu in Ungaria! Si nu teama de DNA l-a determinat sa faca asta ci mediul de afaceri mult mai sanatos, cu birocratie mult mai mica si spagi lipsa! In Romania nu a avut afaceri cu statul, pe banii contribuabilului, asa ca nu are cu ce sa-l agate DNA.

N-are importanta dacă a făcut sa nu afaceri cu statu. în momentul în care te sustragi plații impozitelor ......oricum pana la proba contrarie omu e nevinovat, deși nu cred

  • 1
  • •••
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • •••
  • 30
Comentează