Știri din fotbal internațional
Regulamentul CM 2026 » Tot ce trebuie să știi despre turneul final: criteriile de departajare
0
Hegemonie absolută a unui miliardar! „Becali de Tijuana” are 23 de copii și a cumpărat tot fotbalul mexican: „Femeia este animalul meu preferat”
1
Papa Leon al XIV-lea, adversar al lui Donald Trump, transmite un mesaj la startul Cupei Mondiale: „Cine nu știe să trăiască cu ceilalți nu a înțeles viața”
0
Cine transmite la TV Mexic - Africa de Sud și Coreea de Sud - Cehia, primele două jocuri de la CM 2026
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Alexia, eleva din Cluj care voia să studieze la Viena, iar pentru asta a ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
eu zic ca-i de vina postu'Craciunului....e prea lung pt. oier...:))
Ultimele 15 min Balaj a cam scapat meciul din mana.........dar cand vad ce debiteaza acest INC-ULT SI FARISEU,efectiv imi face sila........dar ce poti s-a ceri lui jiji
Mai uitate odata la poza ta sau in oglinda (desi nu cred sa ai asa ceva) si apoi nu o sa mai vorbesti nimic de tigani, aurolacule!!!
poate o sa radeti ce va spun eu acum;Steauaoia termina pe 10 ;)
asta este becali clujeni trebuiau sa joace in 5 ca asa zice el poate i bateau
amice.te inseli amarnic :) o sa vezi cu echipele mici ce valoare aveti :) cfr-ul daca avea un atrenor curajos va dadeau 5 ;) asculta la mine ce iti spun..
cum ma a arbitrat bine asta pai voi nu a-ti vazut ca muresan trebuia sa iasa minim in prima repriza nu mai zic ca cadu a luat 2 galbene si a ramas in teren . e normal sa nu dea gol la incilceala aia nu se mai joaca cu calm se milogeau cfmuia sa se termine partida in fine forza steaua
JB a luat-o pe tarla,:)) ,i-a dat eroare neurolnul =)) ,manifestarile astea, parerea mea ca vin de la lipsa de inteligenta a animalului
gigi cand ne-au jutat arbitrii cu cfr-ul acum vro 2-3 ani cu tudor la centru nu ai spus nimic.nu ne-a scos mingea din poarta iar penalty ca in meciul cu brasov nu mai primim.fotbalul se joaca pe goluri iar noi nu am avut noroc azi si arbitrajul a fost smecheresc si modest
E dus cu capu' rau de tot ! S i cred ca s-a uitat la alt meci , ca de altfel de fiecare data ! Sa se duca-n .... unde o vrea el , de unde a venit , sau poate-l opresc popii pe la vreo manastire si-am scapat de el ! Sau pote trage cineva apa dupa el cu el in toaleta cu tot !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.