Alte știri din fotbal
Echipa care a făcut ofertă pentru Darius Olaru
0
Dinamo, amendată de FRF la două săptămâni de la încheierea sezonului
0
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
11
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, schimbat la pauză în amicalul cu Nigeria » Roberto Martinez: „Avem un plan cu el”
0
Anglia, victorie la scor înainte de Mondial » Meciul a fost întârziat din cauza furtunii
2
Thomas Tuchel, pus la zid de două legende: „A făcut trei-patru alegeri greșite”
0
Neobișnuit! Președintele Trump nu-și va încuraja naționala la debutul cu Paraguay
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Alexia, eleva din Cluj care voia să studieze la Viena, iar pentru asta a ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
dorinel e la lupeni ;)
adevarat, e halucinant cum se scrie si vorbeste la noi mai nou. adica la legenda vie ii spunem munteanu, iar la astalaltul anonim mirel.
ce naiba ma mirel, mirel, mirel, parca ar fi amicul vostru. chemati-l ma radoi, ca doar el a aruncat cu pietre. auzi acolo, dorinel munteanu si "mirel". adica la legenda ii spunem tot numele, iar la anonim ii dam cu numele mic.
bai, rataqilor care sunteti voi ratqti ca lucrati doar la zlarul asta, nu aveti si voi macar un program sa stearga mesajele dupa ip, ce inapoiati sunteti :)) aia de le-am zis de mame, invitatia ramane valabila
super tare! bafta Dorinel!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.