Alte știri din fotbal
L-a văzut pe Darius Olaru în FCSB - Beșiktaș și s-a declarat surprins: „Nu o să înțeleg niciodată. Unii nu văd fotbal”
0
Mihai Stoica l-a contrazis pe Becali: „Ar fi o blasfemie. Asta i-am zis lui Gigi”
0
Gigi Becali râde de mutarea făcută de Dan Șucu: „Era rezervă la o echipă de liga a doua”
0
De la pungi în picioare și cașcaval pané la visul de a fi campion cu Rapid și a juca la Mondial: „Lumea spune «Uite-l și pe ăla! Stă cu cercei în urechi și îmi zice el mie»”
0
Știri din fotbal internațional
Am aflat a doua semifinalistă la Cupa Africii pe Națiuni » Superliga a rămas fără reprezentant în competiție
0
De necrezut! PSG vrea să îi ofere un salariu aproape dublu lui Ousmane Dembele, însă acesta refuză
0
După nici două luni, dublul campion al României este din nou liber de contract
0
Fundașul central Grigore Turda schimbă echipa
0
Lifestyle
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
2
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
7
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
1.864.000 de euro sunt ceruți de la 8 români, care au fost prinși în țară ...
Libertatea
Jafuri în serie cu un Porsche: un român este acuzat că a jefuit 10 ...
Adevărul
Povești incredibile de la Brașov: „Am zbughit-o cu Lăcătuș. Ne atacau cu ...
GSP SPECIAL
Cât cheltuie România pentru mâncarea și confortul deținuților. Piepteni de ...
Libertatea
Da,ne-a umplut ”Rajele” de decari...Ne-a fericit cu o gramada,incepand cu printisorul.Valoarea lor se vede oriunde sunt exportati si apoi trimisi retur,ca marfa necorespunzatoare.Tot bate campii cu ”decarul”,ca si cum ar fi vreo potiune magica,atotvindecatoare.Ne prezinta niste pisoi in blana de tigru,care se intorc cu coada intre picioare imediat ce ies din cusca.
Doamnee dar terminati cu subiectul asta//.... ati mai scris asta: ca e decar, ca e marcator, ca e ...etc, etc... cand l-au transferat, acu 3-4 saptamani!!! OPRITI-VA!!
Dintr-o gloaba a facut o martoaga
...hagi a transformat fotbalul romanesc ...l a facut ultimul din Europa..
Sunt dereglați senzorii, un fundaș central nu aleargă 12 km. niciodată, nici în finala UCL. Iar Budescu e cel mai lent jucător de pe teren, e mai lent și decât brancardierii, unde naiba a prins 32 km/h., prin parcare cu mașina poate?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.