Alte știri din fotbal
Ionel Gane îi ține locul lui Mircea Lucescu și a vorbit înaintea meciului din Slovacia: „M-a sunat de la spital. I-am spus că...”
0
Daniel Bîrligea, incert pentru amicalul cu Slovacia: „Are o problemă musculară”
0
Nicolae Stanciu, înainte de Slovacia - România: „A fost un șoc ce s-a întâmplat ieri” » Anunț important: „A fost ultima șansă pentru mine”
0
Ioan Andone: „ Am vorbit cu Mircea Lucescu astăzi. Trebuia să stea acasă”
0
Știri din fotbal internațional
Selecționerul adversarei din Liga Națiunilor amenință: „Fără experimente! Parcăm autocarul și ne calificăm”
0
Ofertă disperată făcută noului manager al lui Drăgușin » 70 de milioane de euro pentru a evita retrogradarea!
0
Biletele pentru Euro 2028, mai ieftine decât un loc de parcare la Cupa Mondială 2026
0
VAR în Premier League? 8.000 de fani englezi s-au pronunțat
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
"mai te întreb o chestie"?
Iar comentați sa vă aflați in treabă. Eu nu cred ca Hagi i-a obligat sa rămână la bloc in Constanța. În al doilea rand George Ganea e major si vaccinat. Nu trebuie sa il ia tacsu de mana să-l duca acasă.
stire de doi lei cu un subiect mai mult personal care nu are legatura cu stirea sportiva..stire care instiga la ura si scandal intre mai multe persoane
Ganezule ami place se tine dar din moment ce fiiu-tu este platit in continuare fara sa produca nimic ...este normal ca un club să-și protejeze investitiile
Ganezule ai sânge in instalații si felicitări dar acuzele sunt nefondate. Cu tot sangele tau in instalații când ai văzut ca se îngroașă gluma trebuia sa dai o fuga la Constanța să-ți iei baiatul. Dar totuși ai fost interesat de fotbal pana in ultima clipă. Ai văzut ce se întâmplă in Italia Spania Franța Germania, ai văzut ca se joaca fara spectatori, trebuia sa gândești omenește atunci nu acum. Imi iau copilu si la revedere fotbal, ce zicea Gica dupaia nici nu mai conta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.