Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Fiecare detine ceea ce a muncit. Becali nu poate detine ceea ce nu a muncit, ceea ce nu a platit...
N-ai tu treabva cu barcelano... tie iti tremura mustata dupa cel al Stelei Bucuresti!
Aoleu....Te mandresti cu CFR ma???Erai plin de mandrie cand Becali a mai schimbat din copii pentru ca sa marcati dupa minutul 80...?Ba ...sa te mandresti cu asa ceva si sa scuipi in fata pe cel care te-a facut mare??????
Ciocu' mic, Harpy!:))
Pentru astia Clujul e occident, nu pot sa-si inchipuie ca e in Romania. Ei vad Romania ca sudistanul in care traiesc.
Da ma, or fi folosit sau nu un jucator. Dar aici e vorba de furtul unui palmares care include 2 finale de CCE din care una castigata si o supercupa a Europei. Nu te fa ca nu pricepi.
ce ai ba de injuri la bare?
Sufera in tacere gigistule jalnic care esti! FC FCSB e terminata, fara nume, fara identitate, fara stadion, fara perspective financiare. Sunteti pe duca! Mai e un pic.
Du-te ma pispirica de aici cu parerea ta! Decizia justitiei e clara si neinterpretabila! FC FCSB nu a fost niciodata Steaua Bucuresti! A incercat Gigi sa se dea drept cine nu e (furt de identitate se numeste), dar a fost prins. Gata! Lasa abureala!
Trebuiau sa puna astia un articol care sa starneasca! Iar discutia interminabila!:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.