Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Scrisoarea lui Bruno Guimaraes, după penalty-ul ratat: „Am scris-o și am șters-o de nenumărate ori”
0
3 detalii înainte de Vitebsk - Universitatea Craiova, debutul în preliminariile UCL
0
Ovidiu Ioanițoaia și Raul Rusescu, dezbatere aprinsă în direct: „Nu specula! Nu a reușit nici un dribling” / „Ei trei nu au produs nimic!”
1
Radamel Falcao atacă după eșecul Mondial: „E o rușine că fotbalul nostru încurajează lenea și mediocritatea!”
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
3
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
33
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
8
Cum a reușit profesorul Mihail Iordache – Bossul din Câmpina – să scoată pe ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
Uite cine s-a gasit sa-i sara in aparare lui Gardos!Gheorghe Constantin! Arbitrul care a prelungit 10 minute meciul de la Bihor,pe timpul lui ceausescu, pana cand Steaua a reusit sa inscrie golul victoriei.Intr-adevar,parerea lui e una neutra!
tu parca esti o femeie de aia proasta careia ii spui ceva si intelege in gura.
corect,bacila trebuie suspendat 16 etape ca n-a purtat aparatoare.Doamne ce dementi
Alexa, Kirita, Radoi, Cadu...
da! a mintit cu crampoanele. insa oricum realitatea se vede in imagini si mincinosu' roade osu'! Pe langa ca sunt corupti mai sunt si niste tantalai! Cum sa minti cand totul a fost filmat cu o mutime de camere?
si Decizia! : Kovacs - 16 etape suspendare pentru minciuna cu consecinte foarte grave. Dovada sta in imagini!
inseamna ca si tu esti un tantalau mai ceva ca noaptea,arbitrul a zis ce-a vazut,ca gardos i-a rupt piciorul lu bacila,a mintit cu ceva?banuiesc ca nu dar ma gandesc ca ai avea tupeul sa spui ca mache i-a rupt piciorul lu asta.A 2-a problema e ca pedeapsa ptr accidentare grava e intre 16 si 24 etape.Ma baiatu,poti as ne spui noua ce pedeapsa merita gardos?aici nu discutam depsre abureli gen,,,baiatu-i bun,ghinion,pisica neagra sau nu mai stiu ce,,,discutam strict depsre regulament
dar alexa chirurgul vostru ce a primit cand a distrus doi jucatori Adrian Popescu si Cosmin Mocanu trebuia sa fie scos din fotbal demult
Inseamna cad un jucator iese de pe teren inconstient , aproape in coma .
Evident ca va fi incadrat la "vatamarea adversarului" intrucat Steaua e un club care stie unde sa puna presiune. Ma intreb oare ce atac se poate incadra la "vatamarea grava a adversarului"? Uciderea adversarului probabil... .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.