Alte știri din fotbal
Ofertă neașteptată pentru Tavi Popescu » Clubul care a pus ochii pe jucătorul de la FCSB
4
Adi Popa a plecat de la Steaua » Alte 8 despărțiri
4
Un nou transfer pe filiera portugheză la Ploiești: devine cel mai bine cotat jucător din lot
0
Nicolescu dezvăluie motivul pentru care Dinamo i-a arătat ușa lui Gnahore: „Avem doi înlocuitori”
11
Știri din fotbal internațional
Arabia Saudită - Uruguay 1-1! Echipa lui Marcelo Bielsa, frânată de îndârjirea saudiților
1
FIFA îl exonerează pe arbitrul VAR acuzat că a făcut un gest ascuns nazist
0
Mourinho a pus ochii pe autorul primului gol al Germaniei la CM 2026
0
Mama senzaționalului portar Vozinha nu a primit viză să-și vadă fiul cu Spania: „Sunt mândru că am fost omul meciului”
0
Lifestyle
Iubita lui Neymar a arătat mai mult decât voia în timpul meciului Braziliei! Imaginea surprinsă în tribune
1
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
2
Care este „căderea economică bruscă” de care se teme Nicușor Dan. Profesor: ...
Libertatea
Rusia ar pierde războiul din Ucraina, iar Putin devine tot mai imprevizibil ...
Adevărul
Toată lumea a crezut că a murit după Campionatul Mondial, dar „Fredi ...
GSP SPECIAL
Tabăra Bolojan a câștigat la primul vot în BPN al PNL. Veștea, propus ...
Libertatea
faza aia a pus capac la tot cu gigi becali.in schimb televiziunile ar trebuii sa nu cedeze la santajul prestat de cluburi si sa nu dea acei bani pentru ca fotbalul romanesc nu merita
la genul masculin se numeste LINGAU.... la feminin cum ???
CUCOANA ASTA, CARE FĂCEA CU MULT ZEL EMISIUNI DE RIDICARE ÎN SLĂVI A SOCIALISMULUI BIRUITOR, ARE ATITUDINI GREU DE ÎNŢELES PENTRU UNII. PENTRU ALŢII... A NU SE UITA SITUAŢIA DIN ANII '90, CÂND FUSESE PROPUSĂ PENTRU CONSILIUL DE ADMINISTRAŢIE AL TVR DE CĂTRE UN PARTID NUMIT "ROMÂNIA MARE". ACUM, O DOARE DE FOTBAL?! CRED ŞI EU, DACĂ FIU-SĂU ESTE LA SECŢIA DE SPORT A TVR, ŞI MAI ŢINE ŞI O CÂRCIUMĂ ÎN BUCUREŞTI UNDE, DACĂ GHICEŞTI SCORUL, PRIMEŞTI... UN PAHAR DE BERE. AŞA CĂ, HAI... SIFON, MADAM!
TVR ar trebui (din f.f.f. multe motive) sa transmita NU numai pentru (daca mai sunt !) 5 milioane de alegatori, pardon, romani. Normal este sa fie televizune PUBLICA , nu? Asadar (ha,ha) chiar daca e un 'circ' acest campionat, ar fi bine sa fie vazut de tot poporul. Painea le-o da PDL-ul....
gloria nu mai face jocurile rapidului de vreo cativa ani de zile....Si lasa ca s-a "distrat" si Dinamo ani de zile cand avea sub talpa echipe ca Rocarsau Petrolul
ar fi o idee foarte buna sa ii oblice sa transmita competitiile majore. Mi se pare absurd ca televiziunea "primitoare" de taxa TV sa ocoleasca in mod constant aceste evenimente. Taxa TV este de aprox 1 euro si la 20 milione de locuitori ar trebui sa fie cel putin 4 mil de abonamete. Asta inseamna 4 milione de euro PE LUNA. Bani primiti de la cetateni, care de cativa ani de zile nu au posibilitatea sa vada un meciu de-al lui Lucian Bute care costa intre 100 000 si 200 000 de euro, sau chiar si un meci din campionatul nostru, cat de prost calitativ o fi el.
despre doamna de la TVR, ne arata precum mitica, ca copiii crescuti in acel regim, cu functii in domeniu, nu pot gandi mai mult decat un tovaras patern. PS, televiziuni nationale trebue sa i-se rezerve dreptu de televizare gratuit la evenimente sportive.
mitica! la licitatii totu obiectu are un pret, maxim...cerut de vanzator; cand incepe licitatia, nu este impus pretu maxim, adica, domnilor cat oferiti? cine liciteaza primu?! se incepe cu acel pret,si se termina cu cat crede consumatoru...(tu intrebi de milioane,si pret, maxim? asta se numeste CORUPTIE.)
m-ati lovit la ficat doamna hossu longin! pai d-voastra o anti comunista si anti bolsevica care ati realizat memorialul durerii drepre crimele bolsevicilor si cominternistilor tineti cu steaua, un produs al exact acelor tortionari? ca persoana mi-ati pierdut aprecierea ramane totusi munca d-voastra! sunteti intr-o eroare logica grava! pacat erati cam ultimul reper pentru noi anticomunistii!
hd
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.