Alte știri din fotbal
Gigi Becali a izbucnit în direct: „Pentru asta, Rapid nu va lua titlul niciodată! Dumnezeu va face dreptate”
4
A semnat și poate debuta vineri la Dinamo » Ce spune Andrei Nicolescu despre transferuri
0
Culise incredibile de la CCA în mazilirea lui Alexandru Deaconu: „Hațegan e zeflemitor, cu aere de superioritate”
4
FCSB plătea 100.000 de euro pe el în 2020, incredibil cu cine a semnat acum: „Tânăr, puternic și determinat”
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură pentru Manchester United! Iese din circuit două luni
0
UEFA a delegat arbitrul pentru FCSB - Fenerbahce » A acordat două cartonașe roșii și 7 galbene la ultimul meci
0
Adversara lui FCSB și-a schimbat antrenorul! » Fostul apărător, multiplu campion în Serie A, a semnat
0
Cassano intervine în sprijinul lui Chivu: „Înnebunesc de-a dreptul când îi aud!” » Ce transfer recomandă la Inter
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
indiferent de cine este patron la Steaua Dinamo Rapid tot demisia se va striga pentru ca asa v-ati obisnuit ______ cu antrenorii faceti fix lafel ... dupa 2-3 rezultate proaste deja strigati demisia .. un antrenor are nevoie de timp pentru asta nu-i doar vina Ciobanului ii si vina voastra ... pana nu veti avea rabdare cu un antrenor nu cred ca veti mai prinde podiumu (valabil si pentru Dinamo si Rapid )
Pe romanii astia ardeleni 100 % i-ati omorit cu incetinitoru l!!! V-ati luat tot timpul din LUME pina sa-i omoriti !!
bine ma ce a fost a fost,hai sa vorbim de nicolae iorga
La data de 14 octombrie 1944 trupele maghiare aflate în retragere pe Valea Izei au omorât 29 de români în două case de lemn de la periferia comunei Moisei, pe drumul principal ce duce spre Borșa.[4] Si inca ceva cine te pune ba sclavule sa ne citesti zi de zi ? Nu vezi ce tzzaran ipocrit esti !!
asulta eu nu merg la meci nici sa-mi platesca transport si bilet,asta ce este acum este jucaria ciobanului
La data de 14 octombrie 1944 trupele maghiare aflate în retragere pe Valea Izei au omorât 29 de români în două case de lemn de la periferia comunei Moisei, pe drumul principal ce duce spre Borșa.[4]
fiecare se ridica la nivelul educatiei primite ... . eu unu sper sa ia CFR titlu Traiasca ARDEALU
Ce sa vorbesti de fotbal cand site-ul asta e plin de pui de securisti sustinatori a celei mai urate echipe din Romania. Si se mai mira ca nu-i avem la suflet.Din pacate pe aceste forumuri de fotbal se injura si se injura. Respect zero.
ti-am mai spus ca BLESTEM clipa in care ne-am unit cu voi si nu sunt ungur . ps. am facut o exceptie ... gata hai sa povestim despre fotbal daca vrei sa mai povestim
nu-l luati in seama pe moflea ...e usurel dus.......moflea am ras cu pofta la ce ai spus mai sus...sper ca nu te-ai kkakat pe tine
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.