Alte știri din fotbal
Echipa care a făcut ofertă pentru Darius Olaru
0
Dinamo, amendată de FRF la două săptămâni de la încheierea sezonului
0
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
11
Știri din fotbal internațional
Nathaniel Brown, ca și făcut! Bayern și Eintracht s-au înțeles
0
Cristiano Ronaldo, schimbat la pauză în amicalul cu Nigeria » Roberto Martinez: „Avem un plan cu el”
0
Anglia, victorie la scor înainte de Mondial » Meciul a fost întârziat din cauza furtunii
2
Thomas Tuchel, pus la zid de John Terry și Rafael Van der Vaart, după Anglia - Costa Rica
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Alexia, eleva din Cluj care voia să studieze la Viena, iar pentru asta a ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
e ff simplu:) dinamo este dinamo.... si de aceea este favorita!!!
Daca Dinamo ia campionatul (pentru ca in afara de punctele pe care le are in plus fata de contracandidate nu prea arata a echipa care sa ocupe locul 1 in Liga I) cred ca o sa devin suporter al Urziceniului...dar totusi daca mai au bafta din tur si mai umbla si borcea pe la butoane fara indoiala ca o sa fie campioana. Eu unul nu m-as bucura daca echipa mea favorita ar juca in halul ala si ar lua campionatul...sincer nu are niciun haz
Simplu!!Sunt cei mai buni executanti de penaltiuri!!
orice ar zice toti ofticatii nu conteaza...principalul motiv pentru care dinamo e favorita la titlu : faptul ca sunt DINAMO ! f simplu..
de ce castiga dinamo ? din cauza la cioban !
Ce zmei sunt in amicale dar cand au jucat cu CFR,STEAUA,RAPID si URZICENI in campionat pe puncte.... Valoarea este data de meciurile cu echipele tari nu cu Iasi,Buzau... Asta pt ca in cupele europene sunt adversari de la NEC in sus nu in jos!!!
pt k sunt cei mai corupti din fotbalul romanesc si deja meciurile toate din retur aranjate:fie direct cu echipele mai mici, fie celelalte cu arbitrii. c? dinamo e celebra echipa din romania si din lume kre ,,nu joak nimic dar castiga p fondul celui mai prost meci din campionat al echipelor adverse,,
motivul pentru care dinamo va castiga campionatul nu este ca plateste cnv albitri ........... motivul este ca dinamo are spirit de jok si are jucatori de valoare iar celelalt echipe nu prea
motiv?! Unul singur: BORCEA !! CFRul stie de ce!
Singurul motiv pentru care Dinamo ar trebui sa ia titlu, este ca va juca direct in CL, dupa care Borcea si Turcu se vor retrage. Asta e cel mai mare castig al fotbalului romanesc de dupa revolutie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.