Alte știri din fotbal
Statisticienii au calculat șansele FCSB de a intra în play-off: „5 din 6 victorii”
0
Kennedy Boateng, lăudat după cele două goluri cu Farul Constanța: „La Dinamo a mai fost un fundaș la fel, îl chema...”
0
Vasile Miriuță o avertizează pe Dinamo după victoria cu Farul Constanța: „Să stea cu ochii pe ele”
0
Protestul galeriei FCSB s-a încheiat » Campioana va avea din nou susținere în tribune
0
Știri din fotbal internațional
Flamengo avertizează: „Vinicius? Nu ar trebui să le plătim nimic celor de la Real Madrid” + Real vrea o vedetă de la Liverpool
0
Bătaie mare pentru Dorin Rotariu » Clubul favorit să-i obțină semnătura: ar fi coleg cu un român
0
Suporterul lui Albacete, interzis un an pe stadioane și amendat pentru banana aruncată spre Vinicius
0
DeniSHOW Drăguș, „dublă” la revenirea în tricoul lui Gaziantep
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
Oltene ,stai mereu,ca antrenor e *** si cine va veni ca "antrenor" se compromite total precum Dica.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
a vorbit si nea Ion.
La sfarsitul saptamanii,SEPSI OSK va prelua sefia clasamentului !! Duelul pentru castigarea campionatului se va da intre SEPSI - CFR !!!
Si pe cine va întrista fă!? Pe Angheluță si Maronică!? Pe cei 42 posesori de abonament!? Pe Nedelea si AlinGrigore!? Pe tine!? Hai ca mi-a dat o lacrima .... de ras! :-)))))
Chiar ca :valerica the dumbest.....
Da de unde stie domnul *** *** tot .Sa dea numele celui care i-a spus,altfel clar ca sunt baliverne.Si gazeta de "specialitate" ***.Ori voi credeti ca oamenii înghit toate prostiile voastre.Rușine.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La *** numai milogii vin *** care dunt topite dupa lovele un zntrenor care serespecta nu ar veni niciodata la puscariadul asta !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Care toata lumea? Tu, catalina si nebroaska?:))) Bati campii ca de obicei si te mai miri ca iti spun...VALERICA THE DUMBEST!!:))))
Ce antrenor care se respecta vine la fc fcsb popesti-leordeni ?? hai sa fim seriosi, acest club e pe drumul pierzaniei, multumita lui becali. Spun multumita, pentru ca desfiintarea acestei mizerii va bucura pe toata lumea !
De ce sa cheltuiasca Becali bani multi pe un antrenor adevarat ?? Ce sa faca antrenorul ala la Fcsb ?? Toata lumea stie ca Becali transfera si face echipa la Fcsb !! Ba mai nou, “inteligentul natiunii” impune si tactica de joc la echipa. Un antrenor serios nu ar suporta asa ceva si s-ar *** pe banii lui !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.