Comentarii (548)
calea_victoriei
calea_victoriei  •  27 Iulie 2013, 23:04

S/clavii ardeleni ai bucurestenilor sunt fericiti . Hotz mai mare ca arbitru asta mai rar vezi !!

mytzu
mytzu  •  27 Iulie 2013, 23:04
Postat de flo_ax pe 27 Iulie 2013, 23:01

nu era direct rosu, ca victima si amplifica.... penalty n-a fost la hent, pt ca fundasul tine mana normal pe langa corp, nu o misca spre minge, pozitie fireasca. Ce ma frapeaza e nivelul de nervi al jucatorilor lui CFR, cred ca au luat vreo 3-4 galbene aiurea, pt proteste. Sa le zica cineva sa mai joace si fotbal, sa lase conducatorii lor sa se certe cu arbitrul. Paradoxal, in 8 oameni, CFR-ul domina

asta ma mira si pe mine....e foarte ciudat......2 oameni in plus si te aperi de parca joci tu in 10...

r.obert
r.obert  •  27 Iulie 2013, 23:03

si mai zice lumea ca nu avem adversar la campionat. Ia uite ce bine se misca ACS :))))))

criticul89
criticul89  •  27 Iulie 2013, 23:03
Postat de rsalexander pe 27 Iulie 2013, 22:57

El vrea sa-si lase amprenta la echipa, sa o faca sa joace dupa propriile lui idei, altfel la ce a mai venit? Doar sa antreneze o echipa formata de altcineva, cum a facut Tito? E riscul lui, daca-i iasa fain, daca nu si-a luat teapa Bayern..

man, iti lasi amprenta la o echipa care NU e deja formata ! ce sa schimbi frate la o echipa PERFECTA ?? uita-te la dormund ! un prim 11 IDENTIC ! bv kloop ! asta mare antrenor ! frate, macar daca vrei sa revolutionezi fotbalul, nu transferi ma rezerve ! ce e asta ?? alcantara e juc de bayern ?? il lasi pe gomez sa plece in speranta sa aplici tu un sistem 4-6-0 ?? pe cine crezi ca minte aceasta gluma de antrenor ?? tzeapa e putin zis; daca multi credeau (si eu la fel) ca incepe o dominatie a lui bayern atat pe plan intern cat si extern, odata cu venirea lui guardiola s-a terminat totul...

dinamovistfaravoie
dinamovistfaravoie  •  27 Iulie 2013, 23:02

AFARA,AFARA CU UNGURII DIN TARA!

david127
david127  •  27 Iulie 2013, 23:02

Stire de ultima ora : Alpin a sarit de la etajul 10 !

costacurta
costacurta  •  27 Iulie 2013, 23:01
Postat de robertino2 pe 27 Iulie 2013, 22:59

Dima e cel mai bun arbitru roman, n-are frica de nimic. Traiascaaaaaaaa!

Da, corect, are coloana omul, bravo lui.

saviola2_8
saviola2_8  •  27 Iulie 2013, 23:01

cand eu postez toti boierii INCREMENESC! ALO, CALEA VICTORIEI, SE AUDE? stii ca esti amicu meu chiar daca esti pervers si mai gresesti fata de mine se pare ca te=ai inselat!:)) noteaza , ii prinde BARBUT pe contra atac si le mai da o boaba scor final 3-1, eu nu mint! PA.Pa.Pa.:))))

daveroirl
daveroirl  •  27 Iulie 2013, 23:01

iar gol ?:)) buhahaha ,mure la fraieri ,ce s-au unit loserii campionatului !:))

flo_ax
flo_ax  •  27 Iulie 2013, 23:01
Postat de bitchstewie pe 27 Iulie 2013, 22:56

rosu direct, fault grosolan al cufuritului

nu era direct rosu, ca victima si amplifica.... penalty n-a fost la hent, pt ca fundasul tine mana normal pe langa corp, nu o misca spre minge, pozitie fireasca. Ce ma frapeaza e nivelul de nervi al jucatorilor lui CFR, cred ca au luat vreo 3-4 galbene aiurea, pt proteste. Sa le zica cineva sa mai joace si fotbal, sa lase conducatorii lor sa se certe cu arbitrul. Paradoxal, in 8 oameni, CFR-ul domina

  • 1
  • •••
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • •••
  • 55
Comentează