Comentarii (548)
bitchstewie
bitchstewie  •  27 Iulie 2013, 23:00
Postat de velez pe 27 Iulie 2013, 22:59

acolo mai treaca mearga oricum mai avea un galben..sper sa castige timisoara..tre sa mai dea un gol neaparat..

si eu sper, hai TIMISOARA!

r.obert
r.obert  •  27 Iulie 2013, 23:00

acum e o dilema. Ori e foarte buna Timisoara, ori sunt foarte slabe primele 2 adversare.

costacurta
costacurta  •  27 Iulie 2013, 23:00

Numai pot egala clujenii, se stie castigatoarea, mai ramane de vazut, la ce scor.

terminatorul2
terminatorul2  •  27 Iulie 2013, 23:00

HAI CU GOLUL TREI !

velez
velez  •  27 Iulie 2013, 22:59
Postat de bitchstewie pe 27 Iulie 2013, 22:58

plus rosu direct mai clar nu exista

acolo mai treaca mearga oricum mai avea un galben..sper sa castige timisoara..tre sa mai dea un gol neaparat..

bandoleros
bandoleros  •  27 Iulie 2013, 22:59

frustrarea isi spune cuvantul la oagari!!! au vrut sa intimideze adversarul si sa castige cu japca! oare pentru a cata oara?

r.obert
r.obert  •  27 Iulie 2013, 22:59

adio Rednic!

robertino2
robertino2  •  27 Iulie 2013, 22:59

Dima e cel mai bun arbitru roman, n-are frica de nimic. Traiascaaaaaaaa!

comandhor
comandhor  •  27 Iulie 2013, 22:58

Ceangaii se grabesc sa repuna mingea: vor piarda la scor.

costacurta
costacurta  •  27 Iulie 2013, 22:58

penalty clar.

  • 1
  • •••
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • •••
  • 55
Comentează