Comentarii (548)
ntfo
ntfo  •  27 Iulie 2013, 19:22
Postat de mourinhojr pe 27 Iulie 2013, 18:24

Va fi o victorie chinuita a lui CFR sau un egal norocos al Mincisoarei.

Si pe zi ce trece sunt surprins din ce in ce mai mult de prostia umana.

vaalah
vaalah  •  27 Iulie 2013, 18:46
Postat de mateiserban pe 27 Iulie 2013, 18:38

bine ma ca aveti voi o multime de infocati la pielea goala care canta neincetat. ca in tarile civilizate frate, ce mai. numai ca nu vor firmele sa faca vanzare pe stadion ca altfel se vindeau carnatii si berea ca in germania. vezi tu, de-aia mi-e jena sa vin cu familia pe stadion, din cauza manelistilor ca tine care cred ca performanta adevarata in fotbal inseamna sa ai suporteri multi. multi si....

Taci boanghene si pune galeria KARAOKE la statia de amplificare din Gruia . Ce club din Europa mai are galerie pe CD KARAOKE ? Doar boanghenii din Gruia .

mateiserban
mateiserban  •  27 Iulie 2013, 18:38
Postat de vaalah pe 27 Iulie 2013, 18:24

Hai romanii bateți ungurii din Gruia, ca nu au galerie ci doar KARAOKE la stația de amplificare , idea securistului obez .

bine ma ca aveti voi o multime de infocati la pielea goala care canta neincetat. ca in tarile civilizate frate, ce mai. numai ca nu vor firmele sa faca vanzare pe stadion ca altfel se vindeau carnatii si berea ca in germania. vezi tu, de-aia mi-e jena sa vin cu familia pe stadion, din cauza manelistilor ca tine care cred ca performanta adevarata in fotbal inseamna sa ai suporteri multi. multi si....

soviet.storm
soviet.storm  •  27 Iulie 2013, 18:34
Postat de vaalah pe 27 Iulie 2013, 18:24

Hai romanii bateți ungurii din Gruia, ca nu au galerie ci doar KARAOKE la stația de amplificare , idea securistului obez .

Iar ai scapat din tarc?

vaalah
vaalah  •  27 Iulie 2013, 18:24

Hai romanii bateți ungurii din Gruia, ca nu au galerie ci doar KARAOKE la stația de amplificare , idea securistului obez .

mourinhojr
mourinhojr  •  27 Iulie 2013, 18:24

Va fi o victorie chinuita a lui CFR sau un egal norocos al Mincisoarei.

bitchstewie
bitchstewie  •  27 Iulie 2013, 18:24

Hai TIMISOARA!!! Banatu-i fruntea!!!

cfrclujole
cfrclujole  •  27 Iulie 2013, 17:51

Forta CFR!

  • 1
  • •••
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
Comentează