Comentarii (548)
jaguaarr
jaguaarr  •  27 Iulie 2013, 21:30

hai ca a inceput blatul

jaguaarr
jaguaarr  •  27 Iulie 2013, 21:29

voi cred ca ati uitat cand ati jucat cu rezervele si juniorii lui man utd si va credeati zmei si aia s-au prezentat ca la antrenament...

joker_28
joker_28  •  27 Iulie 2013, 21:27
Postat de jaguaarr pe 27 Iulie 2013, 21:14

cu echipe ca braga si cfr si astra facea puncte

bai oaie CFR a facut puncte nu "facea puncte"................hai ca ai facut insolatie de atata prostie!!!

soviet.storm
soviet.storm  •  27 Iulie 2013, 21:23
Postat de terminatorul2 pe 27 Iulie 2013, 21:21

HAI TIMISOARA !!!! BATETI BLATISTII DIN GRUIA !!!

Azi i-ai dus chiftele la Jiji?

terminatorul2
terminatorul2  •  27 Iulie 2013, 21:21

HAI TIMISOARA !!!! BATETI BLATISTII DIN GRUIA !!!

alpin
alpin  •  27 Iulie 2013, 21:19
Postat de joker_28 pe 27 Iulie 2013, 21:10

alpine nu stii dc sunt asa agitate ovinele...................o fi de la caldura???

Nu cred. Oile astea se comporta irational in orice anotimp. Pentru ca sunt... oi. Cel mai prost animal de pe planeta!

jaguaarr
jaguaarr  •  27 Iulie 2013, 21:14

cu echipe ca braga si cfr si astra facea puncte

terminatorul2
terminatorul2  •  27 Iulie 2013, 21:12

Muresblat la asteptat pe jucator la aeroport impreuna cu : FLORIN SALAM si ROXANA PRINTESA ARDEALULUI Gabionetta a fost incantat dar el nu stie pt cine joaca ! : ))))))))))))))))))))))))))))))))

bandoleros
bandoleros  •  27 Iulie 2013, 21:12

forta Timisoara!

walhalla
walhalla  •  27 Iulie 2013, 21:11

S-a retras Cristi Panin. Succes in noua postura de team manager !

  • 1
  • •••
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
Comentează