Comentarii (548)
velez
velez  •  27 Iulie 2013, 21:44

bv timisoara

stefansb
stefansb  •  27 Iulie 2013, 21:44

asa au fost ungurii mereu. tot timpul si-au dat in cap unii la altii :)))

mourinhojr
mourinhojr  •  27 Iulie 2013, 21:44

Posibil un prim antrenor schimbat dupa orele 23. Stay tuned !:)

terminatorul2
terminatorul2  •  27 Iulie 2013, 21:43
Postat de rsalexander pe 27 Iulie 2013, 21:43

Vedeti copii de ce zice Reghe ca o sa termine la 10 12 puncte in iarna? ARE ARGUMENTE, nu da din gura degeaba ca NicoLAE, Contra, etc.

Corect !!!

rapid_visiniu
rapid_visiniu  •  27 Iulie 2013, 21:43
Postat de mandela pe 27 Iulie 2013, 21:40

Pentru ca nu-l intereseaza meciurile echipei sale si nici fotbalul in general. E pus sa posteze aici ca robotul aceleasi fraze penibile anti-Steaua, de 30 de ori pe zi, 24/7. Iti dai seama ce viata trista...

...zise clona!Cel mai mult ma distreaza ca alpin va da temelie la toti stelistii!Va dispera!!!:))

alpin
alpin  •  27 Iulie 2013, 21:43

N-am timp de pierdut! Acum ma distrez cu Lali si Vasile, pe Look TV!

sulheticul
sulheticul  •  27 Iulie 2013, 21:43

la o faza asemanatoare azi s-a dat penalty pentru Otelul...

freegigi
freegigi  •  27 Iulie 2013, 21:43

Penalty clar.Cfr is back...

rsalexander
rsalexander  •  27 Iulie 2013, 21:43

Vedeti copii de ce zice Reghe ca o sa termine la 10 12 puncte in iarna? ARE ARGUMENTE, nu da din gura degeaba ca NicoLAE, Contra, etc.

david127
david127  •  27 Iulie 2013, 21:42

Pedofilul Arpi a facut investitii perfecte !

  • 1
  • •••
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • •••
  • 55
Comentează