Comentarii (548)
mytzu
mytzu  •  27 Iulie 2013, 21:48

a fost pinalti pt ACS in min 12.

rapid_visiniu
rapid_visiniu  •  27 Iulie 2013, 21:47
Postat de vaalah pe 27 Iulie 2013, 18:24

Hai romanii bateți ungurii din Gruia, ca nu au galerie ci doar KARAOKE la stația de amplificare , idea securistului obez .

:))Nu-s ca voi...voi aveti cantece frumoase!!!:)) :)) :))

velez
velez  •  27 Iulie 2013, 21:47
Postat de alpin pe 27 Iulie 2013, 21:46

Iti place ce prompt reactioneaza oile proaste?! E suficient sa-i spui uneia "pupa-ma-n koor" ca imediat sar zece clone ale vaalahului tuciuriu si urla din toti bojocii: "Ba noi pe tine!"!!!

frumos spus :))

adrian84
adrian84  •  27 Iulie 2013, 21:47
Postat de rapid_visiniu pe 27 Iulie 2013, 21:43

...zise clona!Cel mai mult ma distreaza ca alpin va da temelie la toti stelistii!Va dispera!!!:))

Alpin ii dispera pe vaalah, slavedave, bandeloros si inca 2-3 de teapa lor. Aia sunt sunt atat de incuiati incat pun mereu botul. Alpin este chiar baiat de treaba si cateaodata amuzant in unele comentarii. Dar daca aia sunt fraieri :)))

mandela
mandela  •  27 Iulie 2013, 21:46
Postat de rapid_visiniu pe 27 Iulie 2013, 21:43

...zise clona!Cel mai mult ma distreaza ca alpin va da temelie la toti stelistii!Va dispera!!!:))

Clona cui?...cand eu aveam cont pe GSP, voi va incaltati cu fesul...alpin e un personaj care imi provoaca ceva intre mila si dispret...daca pe tine te incanta genul asta de personaje....

alpin
alpin  •  27 Iulie 2013, 21:46
Postat de rapid_visiniu pe 27 Iulie 2013, 21:43

...zise clona!Cel mai mult ma distreaza ca alpin va da temelie la toti stelistii!Va dispera!!!:))

Iti place ce prompt reactioneaza oile proaste?! E suficient sa-i spui uneia "pupa-ma-n koor" ca imediat sar zece clone ale vaalahului tuciuriu si urla din toti bojocii: "Ba noi pe tine!"!!!

mourinhojr
mourinhojr  •  27 Iulie 2013, 21:46
Postat de sulheticul pe 27 Iulie 2013, 21:43

la o faza asemanatoare azi s-a dat penalty pentru Otelul...

Faza asemanatoare? La Otelul a fost 1 la 1 cu portarul si o intrare de k1 a portarului:) aici a fost cu totul altceva.

costacurta
costacurta  •  27 Iulie 2013, 21:46

Meci greu pentru cfr, e meci de x 2.

rapid_visiniu
rapid_visiniu  •  27 Iulie 2013, 21:45

Dortmund conduce cu 1-0!:))Insa Bayern sunt calare pe ei.

daveroirl
daveroirl  •  27 Iulie 2013, 21:44
Postat de alpin pe 27 Iulie 2013, 21:43

N-am timp de pierdut! Acum ma distrez cu Lali si Vasile, pe Look TV!

adica matwa si tactu !:))

  • 1
  • •••
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • •••
  • 55
Comentează