Comentarii (548)
anthony.p
anthony.p  •  27 Iulie 2013, 22:00

ce prost e prostea!

dinamo4eva
dinamo4eva  •  27 Iulie 2013, 22:00

Florin Prostea=))))) nu mai pot cu oltenii astia:))))

mourinhojr
mourinhojr  •  27 Iulie 2013, 22:00

BRAVO FLORINHO :)))

mytzu
mytzu  •  27 Iulie 2013, 22:00

a luat Prostea rosu.....bine macar ca a dat cartonasul daca nu penalty

terminatorul2
terminatorul2  •  27 Iulie 2013, 22:00

CE FU RA in 10 oameni : )))))))))))))))))))))))

nolymyt
nolymyt  •  27 Iulie 2013, 21:59

MAREA ECHIPA a Cfr-ului ... Szekely ala e un atacant care vine din liga III .. cum sa umileasca dinamo in halul asta ... Barbut saracu cred ca nici 18 ani nu are ... e clar .. ACS Poli e o echipa surprinzatoare ... si asta nu-i tot .. cica mai vin jucatori buni

adrian84
adrian84  •  27 Iulie 2013, 21:59
Postat de rapid_visiniu pe 27 Iulie 2013, 21:56

nici macar in gluma sa nu mai spui asta!:))

Ei na. De ce? Incalc drepturile omului? =))))

daveroirl
daveroirl  •  27 Iulie 2013, 21:59

mure la boanghine , mureeeeeee

vaalah
vaalah  •  27 Iulie 2013, 21:57

HAI ROMANIA . CALCATI PE CAP PE UNGURII DIN GRUIA PLECATI IN CAMPIONATUL UNGARIEI UNGURI PAPAGALI

rapid_visiniu
rapid_visiniu  •  27 Iulie 2013, 21:56
Postat de adrian84 pe 27 Iulie 2013, 21:52

Sa spuna ce vor ei. Care este problema? Si eu spun ca tu esti stelist. De fapt, sigur esti stelist, dar te ascunzi dupa sigla Rapidului :)))

nici macar in gluma sa nu mai spui asta!:))

  • 1
  • •••
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • •••
  • 55
Comentează