Comentarii (548)
crucian_
crucian_  •  27 Iulie 2013, 22:02

S-a dus pe paula playmakerul cufuritilor =))

vaalah
vaalah  •  27 Iulie 2013, 22:02

Ce faci Alpine , ce faceti boanghenilor , va faceti de rahat tocmai acum cand a venit in tara sa vada pe CeFuRa premierul Ungariei Victor Orban ?

bitchstewie
bitchstewie  •  27 Iulie 2013, 22:02
Postat de stadionmircealuca pe 27 Iulie 2013, 22:01

Sa vina si Nila la ZA BLATISTII, sa-l revigoreze :)))))))))))

pe ala il pun direct capitan de echipa

comandhor
comandhor  •  27 Iulie 2013, 22:01

Costea,Voiculet,numai talente a achizitionat strambu'.

sibelius
sibelius  •  27 Iulie 2013, 22:01
Postat de anthony.p pe 27 Iulie 2013, 22:00

ce prost e prostea!

Probabil i s-a facut de niste papanasi.

bitchstewie
bitchstewie  •  27 Iulie 2013, 22:01

Costeaaaaaaa vedeta cufuritilor =))))))))

crucian_
crucian_  •  27 Iulie 2013, 22:01

Decat sa dea goluri impotriva noastra, mai bine sa dea pentru noi, Iuliu Muesan.

stadionmircealuca
stadionmircealuca  •  27 Iulie 2013, 22:01

Sa vina si Nila la ZA BLATISTII, sa-l revigoreze :)))))))))))

bandoleros
bandoleros  •  27 Iulie 2013, 22:01

ahahahahahahahahaha Prostea eliminat! :))))))))

vaalah
vaalah  •  27 Iulie 2013, 22:01
Postat de terminatorul2 pe 27 Iulie 2013, 22:00

CE FU RA in 10 oameni : )))))))))))))))))))))))

AFARA CU ECHIPA BOANGHENILOR DIN CAMPIONATUL NOSTRU Sa plece mongolezii IAR in Ungaria .

  • 1
  • •••
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • •••
  • 55
Comentează