Comentarii (548)
mytzu
mytzu  •  27 Iulie 2013, 22:08
Postat de bitchstewie pe 27 Iulie 2013, 22:07

striga prostalaii din tribune, cei 20-30, "hent" la fiecare sut in abdomenul timisorenilor, chiori al naibii cufuritii

am observat si eu....au fost obisnuiti de anii trecuti cu pomana

bitchstewie
bitchstewie  •  27 Iulie 2013, 22:07

striga prostalaii din tribune, cei 20-30, "hent" la fiecare sut in abdomenul timisorenilor, chiori al naibii cufuritii

bandoleros
bandoleros  •  27 Iulie 2013, 22:07
Postat de criticul89 pe 27 Iulie 2013, 22:05

dupa cum am zis, probabil sunt accidentati si/sau suspendati, desi 3 dintre ei au jucat in amicale acum cateva zile; dar referitor la schweinsteiger si dante, nu exista scuze pt guardiola !

ribery si neuer sunt accidentati! sau ma rog, nu erau apti de joc pentru acest meci! stiam de azi dimineata acest lucru.

adrian84
adrian84  •  27 Iulie 2013, 22:06

Ah ce ocazie....

terminatorul2
terminatorul2  •  27 Iulie 2013, 22:06
Postat de david127 pe 27 Iulie 2013, 22:05

Joaca Cfr zici ca-i Dinamo !

: )))))))))))))))))))))))))))))))))))

bandoleros
bandoleros  •  27 Iulie 2013, 22:06

e clar! e rost de valiza aici! Prostea pe post de kamikaze! daca am vazut cum joaca KFR in superioritate numerica, sa ii vedem acum in inferioritate numerica.;))))

calea_victoriei
calea_victoriei  •  27 Iulie 2013, 22:05
Postat de comandhor pe 27 Iulie 2013, 22:03

Nuno Claro e portar,nu Felgueiras.

Nu asta am vrut sa spun caci oricum nu a fost vina portarului . Trebuiau sa il vinda dupa meciul cu United .

terminatorul2
terminatorul2  •  27 Iulie 2013, 22:05

Iar au ratat timisorenii !!

criticul89
criticul89  •  27 Iulie 2013, 22:05

dupa cum am zis, probabil sunt accidentati si/sau suspendati, desi 3 dintre ei au jucat in amicale acum cateva zile; dar referitor la schweinsteiger si dante, nu exista scuze pt guardiola !

david127
david127  •  27 Iulie 2013, 22:05

Joaca Cfr zici ca-i Dinamo !

  • 1
  • •••
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • •••
  • 55
Comentează