Comentarii (548)
uefa
uefa  •  27 Iulie 2013, 22:05

hahaha! dar tu bosogorule? :)))

sibelius
sibelius  •  27 Iulie 2013, 22:04
Postat de comandhor pe 27 Iulie 2013, 22:01

Costea,Voiculet,numai talente a achizitionat strambu'.

Tot e bine ca a cumparat o caruta de atacanti si Kapetanos nu mai e bun :))

uefa
uefa  •  27 Iulie 2013, 22:04

da-ti-l si pe Nila la Cluj! poate iau 5 cu Stelemeaua. :)) Tade asta are numai o viteza.. Tade chiar nu-mi place! era 5 clase peste el Ronny iar Weldon era si mai bun.

calea_victoriei
calea_victoriei  •  27 Iulie 2013, 22:04

Chiar si cu un om in minus ? 1, X .

comandhor
comandhor  •  27 Iulie 2013, 22:03

Nuno Claro e portar,nu Felgueiras.

robertino2
robertino2  •  27 Iulie 2013, 22:03

Cautati pe google "oltenii sunt" si vedeti ce variante, care i se potrivesc lui Costea, gasiti.

cristi_rapidistu
cristi_rapidistu  •  27 Iulie 2013, 22:03
Postat de vaalah pe 27 Iulie 2013, 22:02

Ce faci Alpine , ce faceti boanghenilor , va faceti de rahat tocmai acum cand a venit in tara sa vada pe CeFuRa premierul Ungariei Victor Orban ?

Bucuria ta Valahe, le-a mai dat si rosu :)

bitchstewie
bitchstewie  •  27 Iulie 2013, 22:02

fac, dar si asa i-au bataie, sunt prea cufuriti =))

uefa
uefa  •  27 Iulie 2013, 22:02

Timisoara TRX! Timisoara, Botosani, Ceahlaul si Pandurii, parca si Sageata, au ales si ele sa lucreze cu benzile ca Steaua.

val70
val70  •  27 Iulie 2013, 22:02

Florin Costea, exact ca in meciul cu Maccabi... Sper sa nu fie insa acelasi rezultat. :)))

  • 1
  • •••
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • •••
  • 55
Comentează